Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Замість питання “Коли Україна поверне Крим?” сьогодні доречніше ставити інше: “Що ми для цього маємо зробити?”.

Про це перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова заявила в Українському кризовому медіа-центрі під час колективного інтерв’ю в рамках престуру представників ЗМІ Кропивницького та Кіровоградської області до Києва. Про це повідомляє uacrisis.org.

За її словами, Крим — це не локальна проблема України. Звідси відбувається проекція російської агресії не тільки на регіон Чорного та Азовського морів, а й на Середземноморський регіон, включаючи північ Африки і Ближній Схід.

Для нашої країни, яка забезпечує продовольчу безпеку в цьому напрямі, це важливий момент. Крім інтенсивної мілітаризації півострова, Україну дуже непокоїть насильницька зміна демографічного складу. За приблизними оцінками, 60 тисяч наших громадян були вимушені виїхати з Криму. З іншого боку, активно завозиться населення. Це передусім військові, консультанти, бюрократи, викладачі російської мови і літератури.  Україна вважає необхідним повернути увагу міжнародної спільноти до цих та інших проблем, пов’язаних з окупацією Криму.

Одним із тих інструментів політико-демократичної боротьби, який не дозволить кримській темі зникнути з міжнародних радарів, стане “Кримська платформа”- координаційний майданчик, до якого долучаться країни, які солідаризуються з Україною та підтримують її територіальну цілісність.

Перша заступниця міністра закордонних справ України повідомила, що 23 серпня  – напередодні 30-ї річниці незалежності України — у Києві буде проведено Кримський саміт. За результатами цього масштабного заходу планується прийняти політичну декларацію.  “На моє глибоке переконання, Росія трансформуватиметься, і ми як країна маємо бути готовими до того, що використати те вікно можливостей, яке внаслідок цього відкриється”, – підкреслила Еміне Джапарова.

Діалог місцевих журналістів з Еміне Джапаровою — можливість почути позицію держави з болючого питання: “А що надалі з Кримом?”. Сьогодні це вкрай актуально, адже багато українців не мають жодного уявлення про те, що відбувається на окупованій території. Натомість наші співгромадяни по той бік адміністративного кордону чекають від держави підсилення дій із деокупації Кримського півострову та захисту їхніх інтересів.

На цьому тлі активізація широкого об’єктивного інформування з кримської тематики може стати найкращою протидією російській пропаганді.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Флешмоб “Це і моя війна”

Я вирішила відновити свій допис, який було видалено ( сподіваюся, помилково). Також у список будуть додані всі твори учасників флешмобу, у тому числі й ті, яких зараз немає на сайті. Але, можливо, автори матимуть бажання

Остання знижка на “Я тобі не крихітка!”

Любі друзі! Самій не віриться, але моя перша на Букнеті передплата – сучасний міський роман Я тобі не крихітка! – добігає кінця! Уже зовсім скоро ви дізнаєтесь фінал історії. І тому сьогоднішня знижка на цю книжку буде останньою,

В гостях у Анни Канич

Львівська обласна організація Національної спілки письменників України започаткувала нову традицію — провідувати з квітами і теплим вітальним словом від спілчанського товариства уродинників-старійшин.

В Україні зареєстрували петицію, щоб забрати совєтський напис з могили Лесі Українки

В Україні просять реконструювати меморіал Лесі Українки та родини Косачів на Байковому цвинтарі в Києві й усунути совєцький напис на могилі Лариси Косач із фрагментом некрологу, опублік

Всім проміків!

Зараз буде роздача проміків від мене, багато візуалізацій та інших веселих картинок, тож запрошую. Заходьте буде весело, пзнавально та дууууууууууже цікавезно й головне корисно.

Що відбувається? Спроба пояснити мою позицію,

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"