Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Замість питання “Коли Україна поверне Крим?” сьогодні доречніше ставити інше: “Що ми для цього маємо зробити?”.

Про це перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова заявила в Українському кризовому медіа-центрі під час колективного інтерв’ю в рамках престуру представників ЗМІ Кропивницького та Кіровоградської області до Києва. Про це повідомляє uacrisis.org.

За її словами, Крим — це не локальна проблема України. Звідси відбувається проекція російської агресії не тільки на регіон Чорного та Азовського морів, а й на Середземноморський регіон, включаючи північ Африки і Ближній Схід.

Для нашої країни, яка забезпечує продовольчу безпеку в цьому напрямі, це важливий момент. Крім інтенсивної мілітаризації півострова, Україну дуже непокоїть насильницька зміна демографічного складу. За приблизними оцінками, 60 тисяч наших громадян були вимушені виїхати з Криму. З іншого боку, активно завозиться населення. Це передусім військові, консультанти, бюрократи, викладачі російської мови і літератури.  Україна вважає необхідним повернути увагу міжнародної спільноти до цих та інших проблем, пов’язаних з окупацією Криму.

Одним із тих інструментів політико-демократичної боротьби, який не дозволить кримській темі зникнути з міжнародних радарів, стане “Кримська платформа”- координаційний майданчик, до якого долучаться країни, які солідаризуються з Україною та підтримують її територіальну цілісність.

Перша заступниця міністра закордонних справ України повідомила, що 23 серпня  – напередодні 30-ї річниці незалежності України — у Києві буде проведено Кримський саміт. За результатами цього масштабного заходу планується прийняти політичну декларацію.  “На моє глибоке переконання, Росія трансформуватиметься, і ми як країна маємо бути готовими до того, що використати те вікно можливостей, яке внаслідок цього відкриється”, – підкреслила Еміне Джапарова.

Діалог місцевих журналістів з Еміне Джапаровою — можливість почути позицію держави з болючого питання: “А що надалі з Кримом?”. Сьогодні це вкрай актуально, адже багато українців не мають жодного уявлення про те, що відбувається на окупованій території. Натомість наші співгромадяни по той бік адміністративного кордону чекають від держави підсилення дій із деокупації Кримського півострову та захисту їхніх інтересів.

На цьому тлі активізація широкого об’єктивного інформування з кримської тематики може стати найкращою протидією російській пропаганді.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Україна посилить міжнародну увагу до Криму — Еміне Джапарова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дарую обкладинку.

Дарую обкладинку.

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"