Україна вперше масштабно буде представлена на Краківському книжковому ярмарку

Україна вперше масштабно буде представлена на Краківському книжковому ярмарку

Українські видавництва вперше стануть експонентами Краківського книжкового ярмарку. Про це повідомили на сайті ярмарку.

Об’єднаний український стенд Barnabus Books UA можна буде знайти у залі Вісла (місце С84) у Краків ЕКСПО-центрі.

 

На стенді будуть представлені книжки українських видавництв «Час Майстрів», «Видавництво Старого Лева», «Читаріум», Booklab Nebo Publishing та «АССА». 

 

Окрім того, відбудуться зустрічі з авторками Юлією Бережко-Камінською, Мією Марченко, Ольгою Купріян, Квіткою Неладою, Танею П’янковою, автограф-сесії, поетичні читання.

 

«Шість років поспіль, відвідуючи Краківський книжковий ярмарок, я мріяла про те, що українська книжка також матиме нагоду бути представленою тут, зважаючи на велику українську діаспору і високу зацікавленість українською літературою. Тішуся, що цьогоріч мрія здійсниться!»розповіла Літературній газеті керівниця європейської філії видавництва «Час Майстрів», співорганізаторка презентацій українських авторів Міла Радченко.

 

Краківський книжковий ярмарок відбудеться 27–30 жовтня. 

 

2022 року він присвячений польському романтизму та 200-ліття першого видання «Балад і романсів» Адама Міцкевича, яке заведено вважати початком періоду романтизму в Польщі.

 

Гасло 25-го ярмарку – цитата з поезії Міцкевича: “Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba…” («Треба мені нових крил, нових стежок потреба»).

 

Повний перелік подій за участі українських авторів можна переглянути за посиланням.

 

Нагадаємо, у травні письменниця Оксана Забужко отримала почесну нагороду Варшавського книжкового ярмарку 2022 IKAR.

 

 

Чільне фото: krakow.wiki

Оригінал статті на Suspilne: Україна вперше масштабно буде представлена на Краківському книжковому ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"