Ув’язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв’язку

Ув’язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв’язку

У зв’язку з пандемією коронавірусу некомерційна організація Reading Legacies та їй подібні, які співпрацюють з в’язницями Америки, налагодили прямі сеанси зв’язку телефоном або через відеочати між ув’язненими та їхніми дітьми, протягом яких вони можуть спільно читати дитячі книги. Про це пише The New York Times.

Сеанси прямого зв’язку з дітьми були налагоджені після введення в США карантинних заходів і скасування регулярних побачень між в’язнями та їх близькими. Подібну практику називають важливим засобом як для інтелектуального та емоційного розвитку дітей, так і для виправлення самих ув’язнених.

У США діє безліч незалежних програм зі зміцнення зв’язків між ув’язненими та неповнолітніми членами їх сімей. Найважливіша роль в діяльності цих програм, багато з яких організовані за ініціативою тих, хто сам пройшов через в’язницю, відводиться спільному читанню батьків зі своїми дітьми.

Так, організація Reading Legacies з Сан-Дієго готує волонтерів, які навчають батьків, які перебувають в ув’язненні, як читати книги вголос, щоб дітям було цікаво їх слухати, допомагають їм записувати сеанси читання і надсилають записи разом з прочитаними книгами до них додому.

Ув'язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв'язку

За даними Reading Legacies, 82% сімей покращують відносини зі своїми членами, які потрапили за ґрати, після того, як ті починають брати участь в програмах спільного читання з дітьми. Соціологи та кримінологи стверджують, що ця практика знижує схильність до рецидивів у колишніх злочинців і підвищує самооцінку їхніх дітей.

“Зазвичай ми судимо про людей за найгіршим з того, що вони зробили, – каже Хіт Гоффман, соціолог з Чарлстонського коледжу, який вивчає ефективність подібних програм. – Але читання разом з дітьми допомагає ув’язненим приміряти на себе інші ролі, крім ролі злочинців”.

За даними Гоффмана, у 2010 році 75% жіночих і 23% чоловічих в’язниць з 387 державних виправних закладів пропонували своїм ув’язненим програми спільного читання з дітьми. У більшості випадків персонал в’язниць відзначав помітні поліпшення в поведінці своїх підопічних: ті починали тісніше спілкуватися зі своїми сім’ями, менше були схильні до рецидивів і легше поверталися до нормального життя.

Оригінал статті на Читомо: Ув’язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв’язку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"