Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Запрошую всіх до прочитання моєї новинки “Вінок від мавки”. Маю надію книжка вам сподобається. Переходьте за посиланням https://booknet.com/uk/book/vnok-vd-mavki-b335805.

Обкладинка.

Фрагмент.

Темна ніч не давала можливості Вікторії чітко орієнтуватися в просторі, йдучи вузькою стежкою. Неподалеку чувся шум води. Дівчина, освічуючи дорогу ліхтариком смартфона, йшла в сторону річки. Її очі були сповнені рішучості, рухи впевнені та зважені.

– І захотілося йому покомандувати. Та мені вже слава богу шістнадцять – бурмотала вона собі під ніс, згадуючи вранішню розмову з батьком.

Невдовзі вона вийшла до берега. Вікторія направилася в кущі. Звідти вона витягла гумового човна і потягла його до води. Хоча він був і нелегкий, але їй таки вдалося спустити його на воду. Видихнувши повітря та витерши піт з чола, вона подумала: «Цікаво чи дуже дядько розсердиться дізнавшись про пропажу». Озирнувшись навкруги Вікторія, залізла до човна і взявши до рук весла почала гребти.

Холодний вітер дув їй лице, але вона пливла до своєї цілі. Вдалині вже виднівся густий ліс. Руки дівчини вже втомилися. Піт тік в неї по шиї. Та вона продовжувала гребти. Десь вдалині гукнула сова. Вікторія перелякано озирнулася. Зітхнувши полегшано вона продовжувала плисти.

Ось дівчина вже наблизилася до лісу. Густе листя дерев здіймалося високо вгору і погойдувалося від вітру, створюючи враження ніби вони махали комусь вгорі. Моторошно зробилося в неї на душі.

– За лісом буде зупинка – мовила вона сама до себе, ніби бажаючи підбадьорити.

Раптово човен наткнувся на щось у воді і дівчина опинилася в ріці. Борсаючись ногами та руками вона намагалася перевернути плаваючий засіб, але їй це не вдавалося. Ось-ось здавалося вода набереться їй до рота. Розуміючи що зараз може втонути, вона вирішила поплисти до берегу. Що і зробила.

Вибравшись на берег Вікторія відхекалася. Підвівшись на ноги дівчина оглянула себе і мало не обомліла від здивування – вона була повністю гола. Не розуміючи як таке могло статися, підійшла до води, щоб побачити де її одяг. Та глянувши в воду вона закричала несамовито від жагу, закривши очі руками. Замість її білявого волосся в неї на голові звисали зелені локони.

Оригінал статті на Букнет: Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"