Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Запрошую всіх до прочитання моєї новинки “Вінок від мавки”. Маю надію книжка вам сподобається. Переходьте за посиланням https://booknet.com/uk/book/vnok-vd-mavki-b335805.

Обкладинка.

Фрагмент.

Темна ніч не давала можливості Вікторії чітко орієнтуватися в просторі, йдучи вузькою стежкою. Неподалеку чувся шум води. Дівчина, освічуючи дорогу ліхтариком смартфона, йшла в сторону річки. Її очі були сповнені рішучості, рухи впевнені та зважені.

– І захотілося йому покомандувати. Та мені вже слава богу шістнадцять – бурмотала вона собі під ніс, згадуючи вранішню розмову з батьком.

Невдовзі вона вийшла до берега. Вікторія направилася в кущі. Звідти вона витягла гумового човна і потягла його до води. Хоча він був і нелегкий, але їй таки вдалося спустити його на воду. Видихнувши повітря та витерши піт з чола, вона подумала: «Цікаво чи дуже дядько розсердиться дізнавшись про пропажу». Озирнувшись навкруги Вікторія, залізла до човна і взявши до рук весла почала гребти.

Холодний вітер дув їй лице, але вона пливла до своєї цілі. Вдалині вже виднівся густий ліс. Руки дівчини вже втомилися. Піт тік в неї по шиї. Та вона продовжувала гребти. Десь вдалині гукнула сова. Вікторія перелякано озирнулася. Зітхнувши полегшано вона продовжувала плисти.

Ось дівчина вже наблизилася до лісу. Густе листя дерев здіймалося високо вгору і погойдувалося від вітру, створюючи враження ніби вони махали комусь вгорі. Моторошно зробилося в неї на душі.

– За лісом буде зупинка – мовила вона сама до себе, ніби бажаючи підбадьорити.

Раптово човен наткнувся на щось у воді і дівчина опинилася в ріці. Борсаючись ногами та руками вона намагалася перевернути плаваючий засіб, але їй це не вдавалося. Ось-ось здавалося вода набереться їй до рота. Розуміючи що зараз може втонути, вона вирішила поплисти до берегу. Що і зробила.

Вибравшись на берег Вікторія відхекалася. Підвівшись на ноги дівчина оглянула себе і мало не обомліла від здивування – вона була повністю гола. Не розуміючи як таке могло статися, підійшла до води, щоб побачити де її одяг. Та глянувши в воду вона закричала несамовито від жагу, закривши очі руками. Замість її білявого волосся в неї на голові звисали зелені локони.

Оригінал статті на Букнет: Увага! Увага! Увага! ☝☝☝

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"