“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

Візуалізація персонажів роману “Тінь справедливості”.

З персонажами роману “Тінь справедливості” все з самого початку було і просто, і складно. Просто тому, що вони самі народилися, з’явилися, виповзли з моєї підсвідомості вже готовими… і тільки спробуй на них не ті штани одягнути – будуть пручатися. А складно тому, що знайти відповідні фото чи картинки в Інтернеті мені так і не вдалося. Ще й головна героїня Ангеліна змінювалася і з зовні, і з середини упродовж усього роману.  Жаль, фотошопом я погано володію, а то б домалювала чого не вистачає.

Хто вже встиг прочитати “Тінь справедливості”? Якими ви бачили персонажів? Хто був улюбленим? А кого хотілося стукнути чимось важким?

 

Ангеліна Лиходій, вона ж Земна Ліна Андріївна.

Донька Ангеліни – Аврора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Небесний посланець Симаргл в істинній подобі.

В нашому світі Симаргл звався Семен Поштар і мав би виглядати якось так:

Леонід Гончий, він же демон Лестригон

Марк Свидригайло.

Домінік Дірк, він же Нахцерер

Добродій Лариса Григорівна.

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"