“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

“Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

Візуалізація персонажів роману “Тінь справедливості”.

З персонажами роману “Тінь справедливості” все з самого початку було і просто, і складно. Просто тому, що вони самі народилися, з’явилися, виповзли з моєї підсвідомості вже готовими… і тільки спробуй на них не ті штани одягнути – будуть пручатися. А складно тому, що знайти відповідні фото чи картинки в Інтернеті мені так і не вдалося. Ще й головна героїня Ангеліна змінювалася і з зовні, і з середини упродовж усього роману.  Жаль, фотошопом я погано володію, а то б домалювала чого не вистачає.

Хто вже встиг прочитати “Тінь справедливості”? Якими ви бачили персонажів? Хто був улюбленим? А кого хотілося стукнути чимось важким?

 

Ангеліна Лиходій, вона ж Земна Ліна Андріївна.

Донька Ангеліни – Аврора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Небесний посланець Симаргл в істинній подобі.

В нашому світі Симаргл звався Семен Поштар і мав би виглядати якось так:

Леонід Гончий, він же демон Лестригон

Марк Свидригайло.

Домінік Дірк, він же Нахцерер

Добродій Лариса Григорівна.

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Тінь справедливості”. Обережно, спойлери!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"