Меню

“Туди, де життя починається знов” – творчий дебют

Букнет “Туди, де життя починається знов” – творчий дебют

“Туди, де життя починається знов” – творчий дебют

Добрий день шановні читачі та автори порталу LitNet. Хочу запропонувати вашій увазі свій дебютний твір “Туди, де життя починається знов”(https://litnet.com/uk/book/tudi-de-zhittya-pochinatsya-znov-b111891).

У цьому блозі можна писати свою чесну та відверту думку стосовно твору(звісно цензурну). Буду радий конструктивній критиці, а ще більше порадам. Якщо ж хтось сам бажає допомоги, не бійтесь задавайте питання. Чим зможу тим допоможу. Всі ми автори початківці пливемо в одному човні під назвою “ЛітНет”, і саме ми творемо сучасну українську літературу.

Якщо вас лякає те, що я дебютант і ви вважаєте, що цей твір вас особливо нічим не здивує… Що ж… маю відгук, який можливо підігріє інтригу для вас, але там є невеликі спойлери, тому на свій страх та ризик – https://www.facebook.com/ConCurs.fontan/posts/2079067612325312. Так і там у рецензії твір називається “ТАМ…” – на той момент чернетковий варіант назви.

Бажаю приємного читання!!!

 

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: “Туди, де життя починається знов” – творчий дебют

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення