Меню

Трішки спогадів)) та історії

Трішки спогадів)) та історії

Трішки спогадів)) та історії

Усім доброго вечора!

Знаю, людей із мого кола підтримки поки дуже мало, та я не поспішаю розчаровуватись, адже на кожну книгу знайдеться свій небайдужий читач. Тому насамперед хочу подякувати всім, хто читає, ставить зірочки, впевнена, що історія Олександра та Марії не залишила вас байдужими. Ну і користуючись нагодою, хочу запросити у свої світи тих, хто ще не знайомий з цією книгою.

Пригадую, як я довго морочилась над дизайном обкладинки, і саме тоді я і згадала, як усе починалось. Отож, мова піде про історію створення моїх “Половинок”.

Ідея розповіді про двох осіб (Він та Вона), яких поєднує нещасливе кохання, виникла, коли я ще вчилась у восьмому класі, і тоді ж моїм джерелом натхнення були турецькі серіали. Та того разу джерелом послужила одна стара російська пісня, яку я почула у татовому виконанні. 

Знаєте, тато у мене музикант і все життя грав по весіллях, а в нас удома знаходилась невеличка музична студія. У нього існує і зараз власний муз. гурт, і вдома часто проводились репетиції. Пісня мала назву “Ранним солнечным утречком”, і мені припала до душі не так композиція і муз. постановка, як сам сюжет. Не знаю, як наше покоління, а от старші її точно мають пам’ятати.

Так от, там співалось про кохання солдата і простої дівчини. Служба в армії розлучила їх, а коли він повернувся додому, поранений і майже каліка, то дівчина просто відмовилась від нього. Звісно, історія мене дуже вразила, і згодом з’явились персонажі, і я по старій звичці почала занотовувати в зошит описи героїв і можливі події, які призвели б до розлуки закоханих.

Та потім якось так сталось, що я закинула цю справу, почались будні студентського життя, і я майже забула про неї. Якби не провела генерального прибирання у себе в кімнаті, то навряд чи б згадала. Серед непотрібних паперів та рефератів, які я збиралась викинути, знайшовся той зошит. Перечитавши, вирішила, що історія має шанс на перезавантаження, а пізніше, коли ближче познайомилась із Букнет, – публікацію.

А чому ні? Тим паче, що читання і написання історій – моє давнє хобі.

Відкрию завісу: у першій версії головними героями були батьки Сашка і центром сюжету була їхня життєва історія – кохання солдата і української красуні. Та як ви знаєте, ця оновлена історія розпочинається із знайомства молодого покоління – дітей цих персонажів, і сподіваюсь, що ця книга не настільки примітивна, як може здатись на перший погляд. У ній є все: кохання і ненависть; біль та зрада; непорозуміння і страждання; шанс на прощення; минуле і майбутнє…

Отож, ще раз запрошую любителів любовного жанру в свою оселю! Дякую за увагу!

Оригінал статті на Букнет: Трішки спогадів)) та історії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення