Трохи роздумів на полях історичного роману))

Трохи роздумів на полях історичного роману))

Трохи роздумів на полях історичного роману))

Мене часто питають, чи легко писати історичний роман?

Але якщо ви хочете написати твір, який би вважався дійсно історичним романом і базувався на реальних подіях, де героями були б справжні історичні особи, то варто добре подумати, чи воно вам треба)) Бо таку книгу не напишеш за місяць. А може, й напишеш, але тоді будеш постійно “відгрібати” за ляпи та невідповідності.

Я перед тим, як почати писати “”Тисячу років тому”, півроку тільки читала історичні джерела і робила записи, збирала в папки на комп’ютері те, що могло знадобитися для написання роману. Потім рік писала першу книгу і ще кілька місяців другу. Зараз працюю над третьою, робота йде не так швидко, як хотілося б, через брак часу, адже паралельно з написанням я знову вивчаю історичні матеріали, тільки тепер це робити ще складніше, бо мова йде не про нашу батьківщину, а про середньовічну Францію.

Але результат того вартий, бо перша книга циклу є абсолютним лідером серед усього мого творчого доробку на Букнеті за кількістю зірочок (534). бібліотек ( 1109) та прочитань ( добігає до 233 тисяч). Так що люди історичні книги читають, і майбутнє в них є.

Я свідомо писала цю трилогію простою, близькою до сучасної мовою, без зайвого нагромадження архаїзмів і  складних для розуміння словесних конструкцій. Можливо, фахівці-історики знайдуть тут деякі розбіжності з тим плином подій, які ми бачимо у літописах, але я небезпідставно припускаю, що тодішні публіцисти ( а ця тенденція теж не змінилася за тисячоліття) з певних політичних та особистих причин могли трактувати різні події по-різному, і нам залишається тільки здогадуватися, як усе було насправді.

Найвищою нагородою для мене, як для автора, є те, що читачі пишуть у своїх відгуках, що вірять –  саме так і було насправді, і хотіли б, аби свого часу на уроках історії їм так просто і захоплююче розповідали про події минулого.

Я дуже сподіваюся на те, що все-таки зберуся з силами і закінчу третю книгу)) Хороша новина – вона є і буде безкоштовною, як і перша. А потім буду працювати над підготовкою усієї трилогії до друку.

І ще одна хороша новина – сьогодні дарую всім читачам знижку  25% на другу книгу – “Тисячу років тому. Лицар і королева”. До кінця дня її можна придбати усього за 30 грн!

Дякую всім, хто читає і підтримує мене, адже саме завдяки вам вдається перебороти всі творчі кризи та сумніви і продовжувати працювати!

Оригінал статті на Букнет: Трохи роздумів на полях історичного роману))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"