Трохи роздумів на полях історичного роману))

Трохи роздумів на полях історичного роману))

Трохи роздумів на полях історичного роману))

Мене часто питають, чи легко писати історичний роман?

Але якщо ви хочете написати твір, який би вважався дійсно історичним романом і базувався на реальних подіях, де героями були б справжні історичні особи, то варто добре подумати, чи воно вам треба)) Бо таку книгу не напишеш за місяць. А може, й напишеш, але тоді будеш постійно “відгрібати” за ляпи та невідповідності.

Я перед тим, як почати писати “”Тисячу років тому”, півроку тільки читала історичні джерела і робила записи, збирала в папки на комп’ютері те, що могло знадобитися для написання роману. Потім рік писала першу книгу і ще кілька місяців другу. Зараз працюю над третьою, робота йде не так швидко, як хотілося б, через брак часу, адже паралельно з написанням я знову вивчаю історичні матеріали, тільки тепер це робити ще складніше, бо мова йде не про нашу батьківщину, а про середньовічну Францію.

Але результат того вартий, бо перша книга циклу є абсолютним лідером серед усього мого творчого доробку на Букнеті за кількістю зірочок (534). бібліотек ( 1109) та прочитань ( добігає до 233 тисяч). Так що люди історичні книги читають, і майбутнє в них є.

Я свідомо писала цю трилогію простою, близькою до сучасної мовою, без зайвого нагромадження архаїзмів і  складних для розуміння словесних конструкцій. Можливо, фахівці-історики знайдуть тут деякі розбіжності з тим плином подій, які ми бачимо у літописах, але я небезпідставно припускаю, що тодішні публіцисти ( а ця тенденція теж не змінилася за тисячоліття) з певних політичних та особистих причин могли трактувати різні події по-різному, і нам залишається тільки здогадуватися, як усе було насправді.

Найвищою нагородою для мене, як для автора, є те, що читачі пишуть у своїх відгуках, що вірять –  саме так і було насправді, і хотіли б, аби свого часу на уроках історії їм так просто і захоплююче розповідали про події минулого.

Я дуже сподіваюся на те, що все-таки зберуся з силами і закінчу третю книгу)) Хороша новина – вона є і буде безкоштовною, як і перша. А потім буду працювати над підготовкою усієї трилогії до друку.

І ще одна хороша новина – сьогодні дарую всім читачам знижку  25% на другу книгу – “Тисячу років тому. Лицар і королева”. До кінця дня її можна придбати усього за 30 грн!

Дякую всім, хто читає і підтримує мене, адже саме завдяки вам вдається перебороти всі творчі кризи та сумніви і продовжувати працювати!

Оригінал статті на Букнет: Трохи роздумів на полях історичного роману))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"