Меню

Трохи про творчість

Букнет Трохи про творчість

Трохи про творчість

Вітаю. Пишу я давно, але толку з того поки що мало. Основна проблема в тому, що ніяк не виходить написати невеликий твір (особливо оповідання, навіть під час читання вони мені не завжди подобаються, всі здаються якимись обмеженими). Завжди тягне на щось велике та грандіозне і як результат – маємо море чернеток та нереалізованих ідей. Звісно всьому має бути міра, і все хороше має бути цілісним та завершеним, але чому б не розписати історію достатньо глибоко? Чому б не використати увесь потенціал ідеї? Зрештою, хоч один плюс у цих намаганнях є: яка не яка практика. (Хоча перечитуючи все ще бачу, що мені бракує картинки, та й взагалі багато чого бракує, може розуму, щоб поскладати усе по поличках).

  Лишенько, не звертайте уваги на це божевілля. Я просто хотіла сказати, що “Гра за Всесвіт”, яку я почала викладати,на 97% все ще у голові і можуть бути затримочки через брак часу.  Планується повість до десяти епізодів, або ж як я назвала ігор. (Хоча я вже одного разу постановила собі завершити оповідання до 30 серпня, а закінила його десь 15 вересня… наступного року… і був чіткий план… але потім я забила на планування і дала собі волю… і додала ще чотри сюжетні лінії…  і вийшов нерівномірний салатик лише з деякими смачними інградієнтами(… так обіцяю бути цього разу бути бльш серйозною). Сподіваюся комусь буде цікаво. Це перший твір, який я викладаю, тому певна річ лячно (особливо коли перечиуєш і хапаєшся за голову, скільки треба редагувати), але хочеться таки дізнатися як це все виглядає з точки зору читачів, чи пишу зрозуміло, чи є там хоч та крихта стилю, про який я так захоплено писала раніше чи ні. А також я рідко отак викладаю свої думки, тому сподіваюсь вони були варті прочитання. 

Оригінал статті на litnet.com: Трохи про творчість

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення