Меню

Трохи про поезію

Букнет Трохи про поезію

Трохи про поезію

Вітаю усіх авторів і читачів!

Багато хто з письменників бавився в юнацькі роки поезією. Для когось вона стає розрадою, для когось терапією, для когось способом реалізувати власний творчий потенціал, для когось стає сходинкою до великих прозових творів. А для когось стає частиною життя. Як от для мене.

Саме з поезією я брала участь в першому в своєму житті літературному конкурсі. Це було найпереможніше в моєму житті третє місце! Це знаковий для мене вірш не лише через конкурс, а й через те, що став першим, написаним мною українською. І то не просто вірш, а балада, Балада про кохання

 

Писала вірші про все: про природу, про близьких людей, про дітей, про рідний край, про кохання. Саме віршів про кохання у мене, певно, найбільше. Тому я й зібрала свої почуття у пристрасну збірочку “Я прийду в твої сни…”

А як ви ставитеся до поезії? Чи захоплювались написанням віршів у юнацькі роки? Чи, можливо, наразі бавитеся? А чи навпаки серйозно ставитеся до власної поетичної творчості?

Оригінал статті на litnet.com: Трохи про поезію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення