Тримай дистанцію!

Тримай дистанцію!

Тримай дистанцію!

Цікаво, чи зможе Андрій втримати дистанцію, що скажете?

– То що, мені їхати до тебе? – запитав хлопець.

– Мені здалося, що ми вже все обговорили.

– Ну, може ти просто хотіла б мене поба-а-ачити, – протягнув хлопець весело, але отримав зовсім неочікувану відповідь:

– Не треба, Андрію. І я не про твоє блазнювання чи приїзд, – серйозно сказала Мішель.

– А про що? – не втямив він.

– Можливо ти цього навіть не помічаєш, але ти поводишся зі мною…- вона зам’ялася, а потім на самому видиху сказала: – як з дівчиною!

– Не зрозумів, – здивувався Дольський.

– Ти хочеш повернути наше дружнє спілкування, але при цьому говориш так, наче розраховуєш на дещо більше.

– Серйозно?! – Андрій дійсно не помічав, що його спілкування з Мішею якось змінилося.

– Так. Коли сваримося – все нормально, але коли все тихо… Якщо ти продовжиш це, то я точно не стану більше з тобою спілкуватися. Вибач, Дольський, але як хлопець ти мені точно не потрібен. Занадто сумнівний «приз».

– Жорстко.

– Чесно, – заперечила Мішель. – Я не хочу грати у ці ігри, і з першої ж хвилини сказала – я не одна з твоїх дівчат. Якщо не погоджуєшся – не треба витрачати ані свій, ані мій час.

Андрій почухав потилицю – він розумів, про що говорить Мішель, але робив це підсвідомо, не розуміючи, як змінюється його тон.

-Вибач, вовченя. Напевно, мене інколи заносить. Але від тебе мені дійсно потрібно зовсім інше, то ж можеш казати, якщо я перетинатиму межу дозволеного.

– Ти це сказав, не я. Дивись не плач потім, – по голосу було чутно – вона повірила його поясненню.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Тримай дистанцію!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"