Трилогія “Чак”. Апдейт по картах

Трилогія “Чак”. Апдейт по картах

Трилогія “Чак”. Апдейт по картах

Вітаю всіх, хто цікавиться трилогією “Чак”!

Наразі я працюю над третьою книгою, а точніше, над її змістом. Ця частина змусила мене повернутися до карт, тож поки оновлюється карта Велерої, я представлю ту, яку читачі вже бачили в першій книзі “Чак. На порозі світу”. Тут поки додалися наголоси – я пригадала власну проблему неправильної вимоги фентезійних назв, а тому вирішила полегшити життя читачам) 

 

 

Нагадую, що у циклі “Чак” представлене оповідання “Чак. Магія крові”, яке трішки висвітлює дитинство Вів’єн.

А ось вітайте карту Аркони – світу, в якому відбувається все дійство. Вона буде наявна у другій книзі циклу “Чак. Занурення в оману”.

 

 

Трішки розповім про назви міст у Велерої. Всі вони пов’язані з язичницькими святилищами древніх слов’ян, деякі мають дещо видозмінену форму, але, все ж, упізнавані. Оскільки світ будувався на слов’янській міфології та частково українській, ви знайдете багато назв, які будуть вам знайомі. Це не українське фентезі. Міфологія – лише основа для інтерпретації та побудови.

Тепер трішки цікавинок про країни. Я ще насправді думаю, чи робити довідкові вставки, глосарії та бестіарії. То багато роботи, але, якщо читачі цікавитимуться, можу періодично публікувати такі штуки й згодом включати їх до книг.

 

ОРІА́НА та ОРА́ТІЯ – мирні країни із середнім достатком. Мають родючу землю та найстабільнішу на світі магію. На їхніх землях жили найбільші племена драконів.

 

ВЕ́ЛЕСОВІ ГОРИ – гірська територія, де гірський народ живе відлюдниками. У минулому славилася потужними бойовими техніками. Кажуть, що саме туди полетіли дракони, щоб сховатися в Небуття, що саме там легше всього знайти туди вхід.

 

ПЕРЕ́НА – войовнича країна, яка всяко приховує свою войовничість. Вона прагне перерозподілити території та заволодіти секретами магії, що кубляться на острові Рюген. Відкрито торгує з Неспокійними країнами.

 

РЮ́ГЕН – острів, де триває затяжна громадянська війна. Міжнародна організація «Коло» веде моніторинг та підозрює, що низька народжуваність магів вогню саме через дивні магічні процеси на Рюгені, а висока народжуваність магів предметів та приборкування – через войовничість та аморальні спортивні ігрища Неспокійних країн. На Рюгені жили деякі дракони Розумні.

 

ГАРУ́ДА, ВО́ЛОТ І ДХА́ТА — релігійні країни. Вони ведуть торгівлю з Неспокійними країнами, яка постачає їм рабів для фізичної праці, бо самі мешканці цих країн не люблять фізичну працю, але бажають жити в розкоші. Це єдині країни, де чарівники теж підвладні релігії, а жерці керують суспільством.

 

НА́ВІЯ – гориста країна, яка слугує перевалочним пунктом для торговців. Це найкраще місце для проведення таємних переговорів, домовленостей, укладення контрактів та придумування підступних планів. Країна забороняє будь-які магічні конфлікти, має найшвидшу армію чарівників, які, згідно зі своїми законами, можуть ліквідувати порушника просто на місці, не розбираючись, хто винен і чий громадянин. Навія – єдине місце, де гарантується анонімість. Можна приплисти та відплисти, а про це дізнаються лише десятиліття потому, або не дізнаються взагалі. 

 

Неспокійні країни – країни, де проводяться аморальні спортивні ігри та процвітає рабство, країни, які в постійній ворожнечі між собою. ПАНКРАТІО́Н має середні статки, НАВМА́ХІЯ багата, ВЕ́НАЦ, НГУ́НІ та УЛА́МА – країни бідні, а тому часто залежать від своїх північних сусідів. Але Нгуні намагається поглинути Уламу, а Венац має плани на обидві країни. Однак найамбіційніші апетити насправді в Навмахії та Панкратіону. Останній закон чарівників щодо заборони магічних воєн між країнами дотримується, але часто-густо про нього забувають під час локальних стичок між громадянами різних країн. УЛАМА приваблює всі країни через своє порізане побережжя, де водиться багато химерних істот і де, за легендами, дракони закопували свої скарби. 

 

Оригінал статті на Букнет: Трилогія “Чак”. Апдейт по картах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу