Торік на українську Вікіпедію зайшли на 148 млн разів більше ніж 2019-го

Торік на українську Вікіпедію зайшли на 148 млн разів більше ніж 2019-го

Минулого року на українську Вікіпедію зайшли на 148 млн разів більше, ніж 2019-го. У відсотковому еквіваленті ріст становить 21%. Усього протягом 2020-го сторінки української Вікіпедії переглянули 855,1 млн разів. Тоді як 2019-го ця цифра була 707,5 млн переглядів. Такі дані оприлюднили на  блозі «Вікі: медіа і технології».

Завдяки цьому українська Вікіпедія утримує свої позиції в першій двадцятці Вікіпедій світу. За підсумками грудня, вона опинилася була на 17 місці за відвідуваністю. Число переглядів сторінок за місяць становить 90,8 млн. Це — +26 % до грудня 2019 року.

Водночас за підсумками року, українська Вікіпедія опустилася у світовому рейтингу на щабель вниз, пропустивши вперед турецьку Вікіпедію. Остання минулого року була під забороною. Проте зріс відрив від корейської і чеської Вікіпедій, які українці обігнали 2019-го. Також наблизилися до шведської, яка стабільно попереду.

 

Станом на 3 січня 2021 року в українській Вікіпедії доступні 1 065 236 статей українською мовою, 126 525 зареєстрованих дописувачів, з яких 3490 активні останнього місяця.

 

Нагадаємо: напередодні, до 20 грудня, українська Вікіпедія приймала конкурсні роботи від учасників на освітню тематику.

Оригінал статті на Suspilne: Торік на українську Вікіпедію зайшли на 148 млн разів більше ніж 2019-го

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Російські письменники були свідками Української революції 1917–1921 років

Історія останніх 100 років хоч і була нібито недавно, але досить сильно спаплюжена радянською цензурою та пропагандою. Мало хто в СРСР наважувався відверто писати про побачене та почуте в ці буремні рок

Перейти до блогу