Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць. Про це повідомляє interfax.com.ua.

«Замовляйте книгу онлайн, або обирайте її у книжковому магазині чи бібліотеці, та читайте. Щонайменше одна книга на місяць — це дуже просто й усім під силу. Шукайте своїх авторів, свої жанри. Головне почати, далі втягнутися легко», — написав Ткаченко у Telegram-каналі.

За словами міністра, важливий крок до популяризації читання — конкурентні видавництва.

«Для того, щоб вони і далі залишались конкурентними, пропонуючи якісну літературу, — українці мають сформувати звичку читати. Яка, у свою чергу, створюватиме попит», — вважає Ткаченко.

Міністр зазначив, що альтернативою у доступі до книг є бібліотеки.

«Вони — один із відправних пунктів на шляху до промоції читання, включаючи їхнє оновлення та постійне збагачення архіву. Хороших бібліотек у нас також вражаюча кількість. Наприклад, бібліотека ім. Вернадського, Наукова бібліотека Львівського університету ім. Франка, Одеська національна наукова бібліотека, Національна бібліотека України для дітей», — додав він.

На думку Ткаченка, для подальшого розвитку бібліотек насамперед потрібно змінити ставлення до них.

«Повірте, дуже багато бібліотек в Україні — це не про запилені полички і мертву тишу у приміщенні. І є щось особливе у тому, щоб відвідати читальну залу і почитати там, у спокої», — зазначив міністр.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"