Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць. Про це повідомляє interfax.com.ua.

«Замовляйте книгу онлайн, або обирайте її у книжковому магазині чи бібліотеці, та читайте. Щонайменше одна книга на місяць — це дуже просто й усім під силу. Шукайте своїх авторів, свої жанри. Головне почати, далі втягнутися легко», — написав Ткаченко у Telegram-каналі.

За словами міністра, важливий крок до популяризації читання — конкурентні видавництва.

«Для того, щоб вони і далі залишались конкурентними, пропонуючи якісну літературу, — українці мають сформувати звичку читати. Яка, у свою чергу, створюватиме попит», — вважає Ткаченко.

Міністр зазначив, що альтернативою у доступі до книг є бібліотеки.

«Вони — один із відправних пунктів на шляху до промоції читання, включаючи їхнє оновлення та постійне збагачення архіву. Хороших бібліотек у нас також вражаюча кількість. Наприклад, бібліотека ім. Вернадського, Наукова бібліотека Львівського університету ім. Франка, Одеська національна наукова бібліотека, Національна бібліотека України для дітей», — додав він.

На думку Ткаченка, для подальшого розвитку бібліотек насамперед потрібно змінити ставлення до них.

«Повірте, дуже багато бібліотек в Україні — це не про запилені полички і мертву тишу у приміщенні. І є щось особливе у тому, щоб відвідати читальну залу і почитати там, у спокої», — зазначив міністр.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Ткаченко закликав українців читати щонайменше одну книгу на місяць

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Інтереси України потребують закону про ембарго на імпорт книг із РФ…

Нині знову дискутується питання про цілковите припинення або значне обмеження ввезення до України книжок із РФ, що відповідало би інтересам нашої держави, пише ukrinform.ua.

Таке переконання висловив

Українська ілюстраторка отримала золото на IJungle 2020 Illustration Awards

Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у фейсбуці.

Острозькій Біблії – 440 років. У передмові Московської Біблії використали текст…

Виповнилося 440 років із часу появи Острозької Біблії – унікального видання, що справило помітний вплив не лише на розвиток української культури, а й культури інших народів, які користувалися церковносл

Перейти до блогу