Ти – мені, я – тобі. Або: «одна баба казала».

Ти – мені, я – тобі. Або: «одна баба казала».

Ти – мені, я – тобі. Або: «одна баба казала».

Ти – мені, я – тобі. Або: «Одна баба казала».

Останнім часом стикаюся у букнетівських блогах зі спробою авторів допомогти своїм колегам по цеху,  рекламуючи твори останніх. Це чудово! Це правильно! І, мабуть, це потрібно!

Та є одне «але»… І воно звучить так: шановні коментатори, а чому ваша реклама виглядає так шаблонно, так не цікаво й так гидотно? Ви для кого рекламуєте твір свого колеги? Для читача? Якщо для нього, то чому ви вважаєте його ідіотом? Чому ви вважаєте, що те, що ви примітивно написали:

Як звуть автора;
Обкладинка;
Анотація;
В тексті є…;
Уривок з книги.

це є неперевершеною допомогою читачу? Ви справді думаєте, що читач такий недоумкуватий, що не знайде таку інформацію самостійно? Чи ви тупо відробляєте такими блогами якісь моральні чи матеріальні зобов’язання? Ви вважаєте, що то справжня допомога автору, якого ви тіпа «прорекламували»?

У мене закономірне питання з цього приводу: А ВИ ЧИТАЛИ ТЕ, ЩО ТАК РЕКЛАМУЄТЕ!?

Якщо читали, то де у цій рекламі ваше ОСОБИСТЕ враження про твір колеги? Де емоції, професійна оцінка? Погляд зі сторони?

Як на мене, то такими рекламними блогами ви не надихаєте читача, бо таке не затягує. Ви просто принижуєте свого колегу.

Я, наприклад, такої реклами своїх опусів не хочу. 

Дякую за увагу.

 

Оригінал статті на Букнет: Ти – мені, я – тобі. Або: «одна баба казала».

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"