Тирамісу для магната. А ви вже читали?

Тирамісу для магната. А ви вже читали?
Вітаємо всіх мешканців букнет!
Й перш за все, ми хочемо подякувати нашим відданим читачам й всім тим, хто вже придбав книжечку й разом з нами насолоджується історією.
Ми щиро вдячні за підтримку, любов та натхнення! Без вас ця маленька пригода була б не такою цікавою та вражаючою!
Й на останок, хто ще не читав нашу романтичну новинку – ласкаво просимо заглянути! Вам сподобається! Найцікавіше ще попереду!
Тирамісу для Магната
Наш рецепт солодкого щастя
Анотація
Данило вже давно не живе емоціями, діючи в інтересах сім’ї та бізнесу. Він навчився бути стриманим, виваженим та з гордістю носити звання «магнат». Його робочий день, як і саме життя — розписане до найменших дрібниць. Й здавалося б, його все влаштовувало. Ніяких тобі несподіванок та небажаних каталізаторів стресу — лише стабільність, комфорт та вигода.
Дарина не вірить у казки зі щасливим кінцем. Принаймні, не думає про них. Бо вони існують лише для заможних. Хіба ні? Та одного разу дівчина потрапляє в дім, де є все й навіть трохи більше. Тільки господар цього багатства не виглядає таким вже й щасливим. Можливо тому, що поруч немає жінки, яка б зробила його таким?
Та що може дати Данилові бідна та проста дівчина? Хіба що своє чисте та любляче серце. Та чи зможе Данило завоювати серце юної Дарини, адже справжні почуття та емоції не купити ні за які папірці. Скільки б їх у нього не було.
З любов’ю, ваші Софія та Мартіна!
Оригінал статті на Букнет: Тирамісу для магната. А ви вже читали?
Блог
Чи треба багато слів, щоб сказати про це?Зовсім-зовсім мініатюра “У НАТОВПІ…” Та чи потрібно багато слів?
Мініатюра бере участь у Весняному читацькому марафоні”.
Українська міфологія не словянськаСьогодні хочу поговорити про таке поняття, як українська міфологія. Я, як письменник в жанрі фентезі, дуже часто звертаюсь саме до образів української міфології. Але якщо запитати сучасника, а що ж він знає про цей
Новинка! “Я буду боротись за нас”Доброго дня, мої любі!
Хочу запросити вас до читання моєї нової книги у жанрі сучасний любовний роман
Я буду боротись за нас
Це історія Тимура Воронова, відомого вам з книги Я буду мріяти про нас.
Цю історію
Василь Чернявський запрошує на книжковий концерт «ДРАМАТИЧНІ КОМІКСИ»6 березня о 14:00 у книгарні «Сяйво книги» відбудеться творчий вечір письменника, композитора, актора, шоумена, сценариста, телеведучого, учасника Молодіжної літературної платформи «Кабінет молодого авт
Лавреатку «Букера» змусили відмовитися від перекладу вірша Аманди Ґорман через колір шкіриНідерландська письменниця і наймолодша лавреатка Міжнародної Букерівської премії Маріке Лукас Ріневелд відмовилася від роботи над перекладом вірша поетеси Аманди Ґорман після критики то
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.