Меню

Тема цитат цього тижня

Букнет Тема цитат цього тижня

Тема цитат цього тижня

Вітаю всіх! 

PS: Дуже велике прохання – нехай розмір цитат не буде занадто великим, максимум 10 рядків (ну 12). Я розумію, що ми любимо свої твори і часом дуже важко вибрати, але коли це половина сторінки або сторінка цілком, то важко з нею працювати.
А ще прошу подавати цитати відповідно темі тижня. Теми минулих тижнів закриті, бо я вже створила відео і не можу його змінити. Блоги будуть видалені, думаю так буде зручніше. Ті, хто подали пізно свої цитати, не хвилюйтеся, я займуся ними трохи пізніше і вони будуть окремим роліком.

Дякую за розуміння.

Оригінал статті на litnet.com: Тема цитат цього тижня

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу