Тематичний фестиваль, переможцю надрукують книгу

Тематичний фестиваль, переможцю надрукують книгу

Ініціативна група «Etterna event agency» (Інстаграм) у співпраці з «Кабінетом молодого автора НСПУ» та видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова» запрошує молодих поетів до участі у тематичному фестивалі «Здорові вірші» (Подія у Фейсбук).

Здоров’я – це один із визначальних критеріїв якості життя. Щоб почуватися повноцінною і насолоджуватися життям, людина має відчувати себе здоровою. Але бувають моменти, коли кожного з нас руйнує щось зовнішнє або внутрішнє. У кожного з нас є те, з чим ми боремося і що перемагаємо – іноді достатньо одноразової перемоги, інколи це перетворюється на багаторічну війну.

Фестиваль «Здорові вірші» – про боротьбу з тим, що нас руйнує. Він і про фізичне, і про духовне. Про боротьбу з хворобами, залежностями, душевними ранами, психологічними травмами та інколи – частинами своєї особистості. Про шлях прийняття себе та народження любові до себе, а після – через неї – до світу.

Тож кого ми шукаємо?

Фестиваль ставить собі за мету зібрати на одній сцені авторів, котрі працюють у різних жанрах, можливо, маловідомих широкому загалу, для яких поезія є стилем життя та невід’ємною складовою їхньої особистості.

Ми шукаємо авторів, що створюють якісні, живі, глибокі та унікальні твори.

Як стати учасником фестивалю «Здорові вірші»?

Все дуже просто – з 15 лютого до 15 березня потрібно заповнити гугл-форму та прикріпити до неї добірку з 5 віршів власного авторства у документі Microsoft Word, вказавши у назві прізвище та ім’я (псевдонім).

До розгляду членами журі приймаються виключно авторські твори українською та російською мовами, що відповідають тематиці фестивалю, орфографічно, пунктуаційно і технічно грамотні, які не містять закликів до насильства, сексизму, расової ненависті, не нав’язують у категоричній формі будь-які релігійні, соціальні та світоглядні позиції.

Не приймаються до участі твори на політичну тематику і ті, що містять ненормативну лексику і ті, які не відповідають заданій тематиці фестивалю.

І з 15 до 22 березня слідкуйте за оголошеннями на сторінках фестивалю у соціальних мережах – буде оприлюднено список фіналістів, запрошених на гала-концерт представити зі сцени 3–5 власних віршів.

А всіх учасників і тих, кого зацікавив фестиваль, чекаємо 11 квітня на гала-концерті в Будинку письменників НСПУ, де й відбудеться церемонія нагородження переможців та лауреатів. (Адреса: м. Київ, вул. Банкова, 2).

Головний приз фестивалю – видання власної поетичної збірки переможця видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова»!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Києві в парку «Позняки» облаштовують Алею Кузьми Скрябіна у…

Інсталяція матиме датчики руху, які при наближення спрацьовуватимуть музикою загиблого артиста.

Днями у парку «Позняки» Дарницькому районі почали будувати Алею нот Кузьми Скрябіна, повідомляє «Дарни

Візуалізація

Вітаю!Продовжую візуалізацію  героїв роману “Найкращий учитель”.І сьогодні у нас наша головна героїня Ксеня.

Їй 17 років. Вона дівчина нашого “короля школи” Саши і та, яка закохується у нашого вчителя математики

Почув муз про “Потайсвіт” та й давай чудити

Сьогодні оголосити про новий конкурс оповідань. Ще й в моєму улюбленому жанрі, ще й з українською міфологією. Тож не дивно, що муза взяла мене за шкірку і давай гуглити, писати, знову гулити та вигадувати. 

Тож оповідання

Як змарнувати час і стати письменником: гайд Джона Бірмінгема

Джон Бірмінгем. Він помер з фалафелем у руці: автобіографічна повість/Джон Бірмінгем; пер. з англ. Гєника Бєлякова. – Київ: Букрейн Паблішинг Хаус, 2021. – 176 с.
 
Уявімо, вам від двад

Романові Ратушному скасували домашній арешт

Активістові Романові Ратушному скасували домашній арешт. Про це повідомила його мати, відома українська письменниця Світлана Поваляєва на своїй сторінці у фейсбук.
Таке рішення ухвалив

Перейти до блогу

Нові автори

Сергій Ущапівський Кількість робіт: 6 Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Перейти до "Нові автори"