Текст який не можливо читати без знання контексту

Текст який не можливо читати без знання контексту

Текст який не можливо читати без знання контексту

Робота це і є ми. Буття формує особистість. Якщо людині пощастило в житті, то третину свого свідомого часу в тиждень вона проводить на роботі. Мало що, забирає скільки часу, як праця, ніщо так не шліфує наші нервові зв’язки вічним повторенням дій. Эвгеніка вже хотіла створювати людей заточених під виконання певних дій.

Заточити все під ідеал з перфекціоністкою точністю, ось відповідь на внутрішні переживання. Створити машину схожу на кастову, як в Індії де професії передаються в спадок? Заробітчани вони наша каста нечестивих. Яким немає місця в суспільстві та єдиний шлях продати себе на чужину. Чи створювати людей вже під ці професії, як в «Прекрасному новому світі» О. Гаксклі? Хіба воно якось по нашому? А хіба існує, ще наш менталітет, померла людина радянська та не помер її дух.

Румата Есторський з роду Румат Есторських благородний дворянин з двадцять другого коліна предків, або просто Антон історик із Землі весь в лицарських обладунках на здоровезному білому коні пробиває скляні двері на Уолл Стріт. Герой прийшов в печеру дракона, аби вбити його. Він знімає із себе шолом ми бачимо перед собою лице Данила Багрова, Брата. «Прекрасному дивному світу» протистоїть ідея про всебічно розвинуту людину.

Якщо душа схожа на свічку, то деякі являють в собі цілий факел. Втім прийшла ера сірих у вигляді номенклатури, а там де сірі за ними прийшли темні, темні дев’яності. Падіння економіки було більшим ніж під час великої депресії завдяки, діянням цих темних володарів сьогодення. Подихом гнилого дракона вони загасили горіння душ, що освічували драбину між твариною та надлюдиною.

Внуки Румат Есторських проснулися в «Прекрасному новому світі» де все потухло, де душі стоять в мороці буденності й шанс отримати піднятися по сходинці вгору втрачений назавжди. Знаючи свою місію Руматовці підіймають факел вище та вище, але в цьому світі немає вогню. Весь залитий керосином факел не горить й не існує ніякого шансу, що він спалахне.

Кожного дня наші герої шукають суперечність між шестернями з надією отримати іскру. Їхній підлітковий протест давно накрила лавина. Втім зрілість, ще не прийшла.

Так суперечність в усьому: вони між пролетарієм та капіталістом, між фізичною та розумовою працею, навіть в одному цеху один працівник заздрить іншому за трішки кращу працю. Втім шестерні труться котять механізм та не дають іскри. Можливо, як все це розвалиться полетить шкириберть, от тоді? Нехай навіть ядерна війна, аби факел загорів. аби життя не пройшло даремно, не маряться вони з кафкоськими комахами, що бігають вічним маршрутом дім робота магазин. Та факел не горить й руки терпнуть, комахи ж кусають ноги з вимогою змиритися з цим дивним, прекрасним, новим світом.

Де та іскра, яка заставить зруйнувати це існування?

Кохання хіба є міцніша іскра й міцніше почуття між цими шестернями, котрі не підходять одна одній. Тільки одне я скажу ти мій Румата, великий секрет відкрию тобі. Коли запалиш факел ти його донизу опусти, щоб інші запалили від нього свої свічки, тільки так ти не потонеш в мороці та побачиш сходинки у “Світ полудня”.

Оригінал статті на Букнет: Текст який не можливо читати без знання контексту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"