Твір до конкурсу!

Твір до конкурсу!

Твір до конкурсу!

Ітак… Доброго всім після обіду! Хто ще не поставив зірочку моєму майбутньому конкурсному оповіданню, то раджу поспішити та підтримати мене. Я буду вам безмежно вдячна.  

 

Анотація:

Я студент! Певно гучно сказано. Мене звати Толік! Тосік для інших, а для друзів Тоха. Ну… От! Хочу розповісти вам історію, як я потрапив на прокляте болото і що ж я там віднайшов. Якось з другом ми посперечались і вже вночі пішли по моторошному лісі, до страшного болота. Ви певно скажете: «божевільні бовдури»? Та якби не той спір, мене б там навіть не було. Добирались ми, звісно, довго і серце вилітало та гепало так, що годі було й чути. Але ми йшли, бо кожен не хотів програти, аж допоки не побачили її…

Уривок:

— Душу… — прошепотіло щось неподалік. Я аж застиг на місці та почав тремтіти. Господи… двадцять два роки хлопцю, а він тремтить на кладовищі. Хто б мені сказав, про те, що я буду так боятися, то не повірив би та розсміявся в обличчя. 

— Душу віддавай, — знову шепіт та гучне завивання вітру зі свистом додали мені жаху. 

— Хто тут? — слова ледь злетіли з моїх губ. 

— Душу… — знову цей шепіт, від якого холоне кров. Я навіть не міг поворухнутись. Місяць освітлював кладовище своїм неяскраво білим сяйвом, яке попадало і на мене та на кілька пам’ятників, від яких так і хотілося бігти подалі. 

_______________________________________________________________________________________

Ну, от… ви й познайомились з моєю новинкою та конкурсним оповіданням. Ваша підтримка для мене дуже важлива)) 

З повагою!

Ваша Марі❤️❤️❤️

Оригінал статті на Букнет: Твір до конкурсу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"