Меню

“Таємниця сповіді” – новинка!!!

Букнет “Таємниця сповіді” – новинка!!!

“Таємниця сповіді” – новинка!!!

Шановні читачі та автори. Тримав на вересень, але не зміг стриматися і почав публікувати. Вчора завершив свою другу книгу на Букнет, а сьогодні вже виставляю четверту. Новий психологічний трилер змусить Вас відчути неоднозначні емоції, співчувати та ненавидіти головних героїв, спати з ввімкненим світлом після містичних сцен і відчувати тривогу з кожним новим кроком і кожним новим епізодом. Я гарантую Вам, як завжди, унікальний сюжет і сувору українську реальність. Не боїтеся? Тоді в бібліотеку, лайкнули та підписалися. З мене текст – з Вас коментарі! Зробимо український трилер кращим!

Логлайн. Проповідник Роман Сидорчук прославився за межами країни своєю місіонерською діяльністю. Він став першим засудженим на довічне в’язнем, який почав проповідувати Слово Боже у колонії для жорстоких вбивць. За тридцять років діяльності дивний пастор переконав покаятися у гріхах і служити на благо людей десятки ув’язнених, однак несподіване помилування змушує його згадати про власний гріх і моторошну таємницю.

Тези:

1. Його очі здавалися дзеркалами, у яких залишився тільки відбиток мертвих лілій на воді. Проповідник змирився і відпускав життя, готовий покаятися у скоєному перед Богом. Він жалкував тільки про те, що не міг повернутися назад у минуле і змінити долю скалічених ним людей.

2. Роман прокинувся посеред ночі, відчуваючи сильний біль у голові. Вона розривалася від нестерпних спазмів, викликаних невідомими звуками. Намагаючись привести себе у порядок, він спробував сконцентруватися і вперше за останні тридцять років знову почув моторошний дитячий плач. Десь на верхньому поверсі голосно кричала дитина. А може й не на верхньому поверсі, а…

3. Він сповідував навіть у місцях, які давно покинули згадки про Бога. Ходив серед розлючених звірів і пропонував їм згадати про милосердя та доброту. Роман зробив собі славу далеко за межами країни, прийнявши покаяння кількох десятків жорстоких вбивць, але проти свого власного гріха він виявився безсилим.

Твір реально перебуває у процесі, тому оновлення кожен другий-третій день!!!

Оригінал статті на booknet.com: “Таємниця сповіді” – новинка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення