“Така собі мільйонерка” – відгук на книгу колеги))

“Така собі мільйонерка” – відгук на книгу колеги))

“Така собі мільйонерка” – відгук на книгу колеги))

Доброго вечора, милі друзі!

Саша – такий собі “відмінник життя”, адже він, не зважаючи на те, що його батьки не підтримують захоплення свого сина, натхненно працює, аби досягти своєї мети – стати відомим сценаристом. І результати таки є, адже він зміг виграти купу конкурсів та грантів, але… Але не все безхмарно – продюсер Нового каналу впевнений, що фільм за сценарієм нашого героя не матиме успіху. Йому пропонують писати про кохання для серіалів інших авторів… Однак, за велінням долі і з легкої руки свого друга Сашко стає репититором для однієї мільонерки і цього дня розпочинається його найбільше у житті випробування.

Таня – донька мільйонера, та попри те вона склала приємне враження про себе. Батько постійно вимагає від неї ідеальних манер, бездоганного знання мови, вона ж дотримується свого слова і, не зважаючи на легкий веселий характер, поводиться доволі розумно. Та ніхто не знає, що за маскою безтурботного життя багачки ховається зранене серце…

Чи зможе Саша знайти ключ до своєї вихованиці і зцілити її душу від болю? Дізнаємося в книзі!

Від себе хочу додати, що читається надзвичайно легко і постійно створюється враження, наче читач перебуває там, у книзі, живе разом з героями та проходить з ними випробування. Книга в процесі написання, а викладка щоденна, тому запрошую слідкувати за історією разом!)))

З повагою ваша Юліанна!))))

Оригінал статті на Букнет: “Така собі мільйонерка” – відгук на книгу колеги))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"