Сюрпризи не закінчуються))

Сюрпризи не закінчуються))

Сюрпризи не закінчуються))

Привіт! 

А поки що  дякую усім, хто стежить за подіями мого роману “Два життя ” та  підтримує мене. Саме завдяки вам книга зараз перебуває на першій позиції у жанрі “Детектив/Трилер”, також вона є першою на конкурсі “Кохання не купити” за коментарями, а в загальному рейтингу серед усіх творів, поданих на конкурс, займає чотирнадцяте місце.

Оновлення наразі виходять щодня, тож запрошую до читання нових розділів! Події саме розгортаються дуже напружено! 

Книга є безкоштовною, і сподобається всім любителям гостросюжетних історій з загадками, пригодами, елементами детективу та несподіваною розв’язкою. А ще мої читачі  беруть участь у конкурсі, переможців якого визначимо відразу після завершення роману. 

Якщо вам стало цікаво – не відкладайте надовго, заходьте СЮДИ та читайте цей психологічний трилер, у якому знайшлося місце і для історії кохання))

А також хочу повідомити, що завтра, 30 грудня, діятиме знижка на всі мої платні книги – це буде мій подарунок читачам до Нового року.

Не пропустіть! Скористайтеся нагодою запастися цікавими історіями на вихідні!

І нехай свята принесуть вам море позитивних емоцій та здійснення усіх мрій! 

Оригінал статті на Букнет: Сюрпризи не закінчуються))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"