Сьогодні свій день народження святкує славетна українська письменниця Ліна Костенко

Сьогодні свій день народження святкує славетна українська письменниця Ліна Костенко

Вітання від Національної спілки письменників України

Ліна Костенко для українців більше ніж поет. Її твори належать до тих художніх здобутків нації, котрі не можуть бути разовим читанням – це своєрідні підручники духовного життя, із яких ми черпаємо снагу, як із криничних джерел. Її поезія насичує нас емоційною силою, шаленою національною енергетикою, глибинним філософським змістом.

Ліна Костенко уособлює справжню Україну. Вона — найяскравіша представниця незабутнього і ще до кінця не усвідомленого «феномена шістдесятництва» і є тим міцним магнітом, котрий тримає український світ.

Ця велика Поетеса — над плином часу, бо її творчість співзвучна з іншими епохами і непідвладна рокам, завжди сучасна й рідна всім поколінням, без неї неможливо уявити Україну й нас.

Виставлена Ліною Костенко висока планка духовності нехай стане дороговказом наступним поколінням творчої інтелігенції, а її твори ще багато літ збагачують нас інтелектуально, звеличують душу і серце благородними, шляхетними почуттями і чарують несказанною красою слова.

Шановна Ліно Василівно!

Сердечно вітаємо Вас із днем народження!

Щиро зичимо Вам довголіття, родинного затишку та безмежної творчої наснаги!

Ми пишаємося Вами як видатним Митцем і Людиною, котра своїм талановитим творчим доробком виокремила високу ясну зорю сучасної української поезії на небі поезії світової!

У Ваші невмирущі пророчі слова закладено неймовірну красу і потужність, витонченість і аристократизм – усі ті чесноти, які завше оберігали і плекали найвидатніші українські митці!

Ви зорали й засіяли добірним поетичним зерном свій тяжкий мистецький переліг, і тепер нехай він родить знову й знову – безнастанно, і врожай той нехай буде вельми багатим і щедрим!

Многая літа!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сьогодні свій день народження святкує славетна українська письменниця Ліна Костенко

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"