Меню

Сьогодні ніяких страждань! Лише романтика!

Букнет Сьогодні ніяких страждань! Лише романтика!

Сьогодні ніяких страждань! Лише романтика!

Сьогодні не буде тяжкої філософії чи спогадів… На деякий час ми поринемо у затишок, романтику, нові знайомства та відчуття.
Лиш подивіться, як героїня вчиться та намагається стати легкою й щасливою, завдяки люблячому чоловіку!

У примірювальній відразу перевіряю картонні бирки з цінами, одразу відкладаю в сторону кілька нарядів. Хвилини через дві Майкл заглядає до мене.

— На ціни не дивитися, зрозуміла? А то знаю я тебе… — тихо гарчить він, від чого моє обличчя червоніє. Щоб не змушувати його чекати, швидко вдягаю речі. Він стукає. — Ну що там? Мені цікаво ж!

— Це не підходить, — віддаю йому сукню. Майкл киває і забирає у мене вішалку з дорогим вбранням.

— Не підходить або дорого? — стримано запитує він.

— Обидва варіанти.

Майкл закочує очі, зітхає, потім сміється і йде. В руки попадається біла кофта з довгим рукавом і чорна спідниця. Класичний наряд. Кофта не обтисла, трохи вільна, не викликає дискомфорту. Спідниця-олівець, закриває коліна, мені здається, ідеально для скромного знайомства.

— Несс, як ти? — обертаюся на Майкла, він визирає з-за бардової оксамитової штори, на ньому рожеві золотисті окуляри у вигляді зірочок. Я починаю сміятися так, що сльози виступають на очах.

 

Дякую за увагу!

Лю. Ваша я.

Оригінал статті на booknet.com: Сьогодні ніяких страждань! Лише романтика!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення