Сходила на шопінг до Ани-Марії Еріш

Сходила на шопінг до Ани-Марії Еріш

Сходила на шопінг до Ани-Марії Еріш

Привіт-привіт

Я вирішила оновити стиль у своїх “дітей”.

За одежиною я звернулася до Ана-Марія Еріш і залишилася задоволеною.

Швидко! Якісно! Доступно! Красиво! – саме такими критеріями можна оцінити роботи талановитої авторки на платформі Букнет)

А тепер давайте оцінимо разом майстерність Анни-Марії!

Спершу мій тренер зайшов у “примірочну”!

Той самий Сергій, що подарував мені дещо більше ніж трішки відомості на Букнет. Він завітав у ТОП і є частим гостем у бестселерах)

Але от найголовніше те, що він подарував мені ВАС – ЧИТАЧІВ

У тексті є: красивий тренер, гумор_протистояння_почуття, перетворення з гусениці в метелика

Заодно залишу для вас анотацію до цієї книги:

СЕРГІЙ: Біля мене завжди тільки красуні, але це і не дивно, бо я працюю тренером у відомій мережі спорт-клубів і відповідно маю красиве тіло. Я нерідко зловживав своїм статусом і за це Бог вирішив покарати мене – прийшов наказ зверху про те, що потрібно привести до ладу одного пончика, який важить аж 107 кг! Відмовитись я не міг, та все ж таки один шанс у мене є – це тренувальний табір. Але, як виявилось мені не врятуватись від цієї цукерочки!
ЯНА: Студентське життя подарувало мені чималу вагу. І це враховуючи те, що моя сім’я володіє мережею спорт-клубів! Мені потрібно було швидко скинути зайве, бо мій майбутній наречений має скоро повернутись з-за кордону. Для цього батько мені підіслав Карпова, який постійно мене дратує, а щоб не відставати, я дратую його!

 

Наступною до рук Анни-Марії Еріш поступила моя перша книга Справжня Підставна Любов, яка мала бути “одиночкою”, а стала трилогією!!!

Залишаю коротеньку інформацію про трилогію, яка називається “Повороти долі”

Життя завжди нам любить припідносити сюрпризи!

У цьому циклі книг якраз описуються такі сюрпризи, які тісно переплетені з коханням, гумором та еротикою!

У книгах є неорденарна героїня -Домініка. Вона із глибокою душею,яка прагне вдосконалення та знайти справжню любов і доля дає їй цей шанс.Але до кінцевої точки вона йде тернистим шляхом.

Ден – байкер з досконалим тілом та рідкісними чорними очами, якого доля та різноманітні випадки змушують змінитися та переосмислити своє життя. У нього виникають стосунки із пай-фармацевтом – Домінікою, але як потім виявиться вона не така й “пай”, як може показатись на перший погляд!

Еммі – загадкова дівчина із Брайтона (Англія) з татуюванням квітів волошки, яка зуміла не на жарт зацікавити Дена у його студентські роки. Но у кінцевому результаті…? 

Ромка – блогер з народу з відкритим серцем та душею. Він не прагнув стосунків та не шукав любові,але доля вирішила по іншому, коли він переїзджає жити у столицю.

Іра – “загоріла” подружка Домініки з якою вони ходять у один танцювальний клуб. Вона вибухова штучка і майбутня зірка інстангаму! Но це у її планах, який вона мусить втілити у реальність! Но з її то інтузіазмом, гострим, перемелиним язичком, та любов”ю до пригод,- та це як “два пальці обісцяти”!!!

Андрій – найкращий друг Дена, який завжди прийде йому на допомогу. Но наша дорога Ірка, змусить його добряче понервуватись та попити “богатирської кровушки”!

1 книга

Справжня Підставна Любов

У тексті є: гумор сильна героїня і красавчик, байкери и почуття, самовдосконалення і кохання

2 книга

Договір із блогером & Оголити душу. Життя без масок

У тексті є:дуже відверто, блогер і неординарна героїня, гумор_перегони_кохання

3 книга

Моя Волошка

У тексті є:повернення_до_минулого, гумор і кохання, байкер і гримуча суміш

 

Аня мені зробила не тільки цих чотири обкладинки, а ще дві, але от які саме розкажу пізніше) 

Як пишуть мені постійні читачі:

-Міко, ти страшна інтригантка!

-Звісно! Інтригувати й інтригу люблю, але тільки тоді, коли я знаю усе)))

Тож нова “інтрига” від Міки Стів вийде вже з понеділка, а поки показую те, що можу!

Рада, якщо ви дочитали до кінця, а ще вам привіт від Ани-Марії Еріш)

 

P.S Без читачів я просто автор, а з вами Я Є Я

 

Оригінал статті на Букнет: Сходила на шопінг до Ани-Марії Еріш

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Короткі сюжетні поради

Якщо помічаєте ці 6 ознак — варто переглянути сюжет!

Читач не розуміє хто тут головний герой (отже не відчуває з ним зв’язку).

Читач знає, хто герой, однак в героя немає чіткої мети (отже читач не розуміє мети

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"