“Стрілець часу. Елізіум” повертається.

“Стрілець часу. Елізіум” повертається.

“Стрілець часу. Елізіум” повертається.

Вітаю, любенькі мої! За тими конкурсами нема коли вгору глянути. Але час настав, і новий розділ уже на сайті. Чекає, не дочекається ваших оченят. Отож вперед, підкорювати історію про героя нового часу! Боги і демони не сплять, а Стрілець зовсім скоро опиниться в Елізіумі. Буде круто, я обіцяю. А ще місцями смішно, лячно і фентезійно. Слідкуйте за оновленнями. А ось і цитата-монолог з нового розділу для затравки. Для тих, хто не в курсі справи, Родик – то антипод Стрільця, а за сумісництвом  антагоніст і пішак давніх богів. Кохання до Нівеї  у нього було сумне, та це теж  може скоро змінититися! 

“Веліал ухопив Родиона за шию, міцно затиснув в оберемку і вони обидва потонули у темряві ночі.

«Медитація? Ви  що, знущаєтеся з мене? — Родион хоче закричати, але йому досі не вдається роззявити рота. Тоді він намагається заспокоїтися і подумки розставити усі крапки над і: — «Бридня якась. І взагалі, чому саме я повинен рятувати Нівею від Сірого Янгола? А, може, вона не хоче бути врятованою? Може, їй не хочеться повертатися до матері-упирихи? Не даремно ж вона у свій час втекла від Всевидячого Ока і заховалася у земному світі людей. Ха! Веліал. Велік дурнуватий. Зуб даю, що він даремно мучиться почуттям провини. Дівка не втрималася і випала? Нісенітниці. Така не випаде, хіба що добровільно. Значить, у неї були на те свої причини. Морена згадала Жнива. Невже справді тутешні боги навчилися продовжувати власне існування з допомогою людських душ? Ще й транспорт ними заправляють. Такий собі «бензинчик». Може, їм вічний двигун винайти і нехай залишать людей у спокої? Але ні одна ідея в голову не лізе. От тупа макітра! Киди ж подівся хвалений IQ? Напевно, після падіння з багатоповерхівки усі мізки повибивало. Геніальність як рукою зняло. Я навіть забув повне значення числа Пі. Який сором! Але стоп. Тпру, Родионе. З цього місця докладніше. Я тепер не вундеркінд? Тобто, можу жити, як звичайні люди і не паритись над доведенням аксіоматичних теорій? Ура! Я вільний, вільний, вільний! Нехай тепер інші напружують сіру речовину в головах, а з мене досить. Наївся досита. Так. Як же ще перевірити власну пересічність? Здається, я писав талановиті вірші. Вдома лежить ціла тека зошитів, якщо мати в макулатуру не здала. А якщо здала, туди їм і дорога. Ану, Родионе, збацай садюшку про Веліала і Мару. Е-е-е… Не виходить. А якщо так: «Велік став на задні лапи, бо він – придурок дурнуватий.» Або: «Велік бив Мару ногою, бо та кричала дати спокою.» Еврика! З віршами також покінчено. Лафа лафанська. Геніальність і талан були як валізи без ручки: і нести тяжко, і викинути шкода. А тепер все, відпали , як рудиментарні відрости  на кшталт рогів та хвоста.  Тепер можна розслабитися. А справді, де це ми? Доки я копирсався у власних думках, Веліал узяв за барки і приніс невідомо куди. Але тут гарно! Навіть дуже. Краса – велика сила. Райські кущі відпочивають. Ого, яка величезна деревина, аж небо підпирає. Через стовбур навіть кар’єрний самоскид проїде. Тільки я щось плодів не бачу. Їсти хочеться, аж слинкою вдавився. Зараз би кружальце ковбаски та ковалок сиру, та на яйце, та на пательню. З хлібчиком саме те. А потім запити свіжовичавленим соком.”

 Клікабельне посилання на Розділ 8

Чекаю на ваші відгуки і коментарі, любі мої! Так приємно, що ви у мене є! Цілую і обіймаю! Ваша Лана Василенко!

Оригінал статті на Букнет: “Стрілець часу. Елізіум” повертається.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"