Страшно красивий

Страшно красивий

Страшно красивий

Всім привіт.

 

# Гумор

#Від ненависті до кохання

#Головна героїня – навіжена дівка з проблемами

#Герой БОКСЕР

 

Анотація:

Всі колись влаштовуються на роботу. Я теж намагалася собі її знайти в одному стриптиз клубі, барменом. Але, щось пішло не так, вірніше, мене понесло не в ту сторону, коли власник клубу попросив роздягтися. Теж мені стриптизерку знайшов! 

Гад!!!

А чи власник він взагалі?

Якийсь мутний тип.     

 

Уривок:

-Ти знала, що твій ШЕФ козел? – підняла голову щоб глянути на її реакцію. Може знала і не сказала, зараза така.

– А, ти, що думала, що всі власники стриптиз клубів Янголи?

– Ти права… Ік! Зовні він ніби блакитноокий Янгол, а от всередині такий Демон вмостився і сидить з людей знущається. Ох, нарешті роззулася!

– Блакитноокий?! Взагалі-то у Євгена Миколайовича очі карого кольору… Проходь, не сиди тут. – Кивнула мені та почала йти, а я за нею.

– Може і карого, я не пам’ятаю, але він ще те хамло! Стакани діставай, будемо допивати. Горе у мене, я знову безробітня!

– То він тобі відмовив?! – Валентина підстрибуючи на одній нозі пострибала по стакани.

– Це я йому відмовила… Як той казав: ” Не важливо, як тебе послали – важливо, як ти пішла”…

– То він тебе послав?!

– Майже!… Ти уявляєш трусики з мене зняв. Збочинець! – я впала на стілець прямісінько на кухні. Бутилку поставила на столі.

– Да ти що кажеш?! Ого! Я й не знала, що він такий! – здивуванню подруги не було меж. Я здається шокувала її своєю розповіддю.

– Ага, гад. Нові трусики. Я ж навіть бірку з них зняти забула, так зранку збиралася. Поспішала. 

Жах! 

Не знаю, що гірше, те, що залишилася без роботи, чи без трусів.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Страшно красивий

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"