Меню

“Страшний” флешмоб, тепер моя черга лякати!)

Букнет “Страшний” флешмоб, тепер моя черга лякати!)

“Страшний” флешмоб, тепер моя черга лякати!)

Всім привіт! На сайті я давненько, але так вже склалось, що твори активно просувати і показувати людям почала зовсім нещодавно, тож мене мало хто знає) я обожнюю містику та хоррори, тож не дивно, що пишу я переважно в цьому напрямку, хоча і інші твори також є.

“Він зрозумів, що йому не врятуватись. Потвори шматували одяг, їх гострі зуби вгризались в його тіло, після чого хлопця одразу ж пронизував неймовірний біль. Уява Артема вимальовувала криваві рани ледь не до кісток, і він не сумнівався, що так воно і було насправді. Його віддалили далеко від берега, і щоразу все сильніше тягли вниз, в безжальний морок. Хлопець вже достатньо наковтався води, очі заливала кров. Витративши останні зусилля, він спромігся ненадовго випірнути на поверхню, аби зробити останній ковток повітря, аж тут, просто перед його обличчям, опинилось вишкірене лице потвори, що кинулась вперед, та вп’ялася в нього своїми зубами. Разом з новою хвилею нестерпного болю, Артем відчув, як хрустять лицеві кістки під її щелепами, як безнадійно понівечений його ніс, губи та щоки безформеними шматками м’яса звисали, оголяючи ледь не всі його зуби. Потвора хрипло загиготіла, закинувши закривавлену пащу назад, а потім знову вкусила його в плече, і потягла вниз. Кров химерними квітами розпливалась у воді, огортаючи лускаті тіла його катів в дивний святковий наряд. Потвори кружляли навкруги нього, в своєму божевільному смертельному танку.”

 

Повне оповідання можна прочитати тут 🙂
Флешмоб передаю пану Володимиру!

Оригінал статті на booknet.com: “Страшний” флешмоб, тепер моя черга лякати!)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення