“Сто мільйонів зірок для тебе” – фінальне слово

“Сто мільйонів зірок для тебе” – фінальне слово

“Сто мільйонів зірок для тебе” – фінальне слово

Роман «Сто мільйонів зірок для тебе» завершено! Попри непростий сюжет, ця книга написалася швидше, ніж інші – десь за місяць, але потім ще багато-багато редагувалася. Навіть вчора останню главу тричі вичитувала й коригувала, доки не залишилася задоволеною.

Насправді цей роман завів мене (і вас))) туди, куди й не сподівалася. Тож за традицією, розповім трішки про процес.

 

 

1. Назва. Це той випадок, коли я вкрала назву сама у себе)) Назва «Сто мільйонів зірок» задумувалася для іншої книги, там головний герой мав бути знаменитістю, зіркою. Але коли шукала назву для цієї, потрібна була якась стрижнева ідея, метафора, і якось так воно… словом, обіграла про «зірку з неба», додала «для тебе», і вийшло, що вийшло (і ні трохи про це не шкодую). А та інша книга якщо й вийде, то вже під іншою назвою.

 

2. Герої. На ідею книги мене наштовхнуло саме бажання створити інакшого головного героя – не отого клішованого багатія – владного, холодного, який глибоко у душі ховає рани і нікому не показує, а вразливого, місцями слабохарактерного, здатного відкрито говорити про свої почуття і віддано кохати попри все. Щоправда, Адріян все ж вийшов кращим, ніж планувала з самого початку, а Марті навпаки довелося приписати багато нехорошого.

 

Зізнатися, мене трохи дивувала, дорогі читачки, ваша недовіра до того, що чоловік може так безоглядно, щиро кохати)) Але потім я згадала ситуацію з життя і зрозуміла, що й сама переживала подібні перестороги, які врешті виявилися марними. Тож можу побажати вам такого всепоглинального кохання і запевнити, що такі чоловіки існують (навіть якщо не завжди вони на додачу ще й мільйонери) 😉

 

3. Сюжет. Якщо чесно, десь з середини книги сюжет звернув не туди, куди планувалося. Лише кінцівка залишилася тою, що й мала бути. Спочатку я не хотіла вводити оці всі сімейні таємниці, все мало бути більше зосереджено на любовному трикутнику, грошах і т.д. Якби я зробила так, як планувала спочатку, книга вийшла б вдвічі об’ємнішою і повною зайвої метушні. Але мій принцип – залишати лише головне, не люблю марних діалогів про насущне і розлогих описів другорядних подій (щоправда, місцями грішу з надмірним розжовуванням емоцій героїв, але надалі постараюся з цим боротися)).

 

Насправді “Сто мільйонів…” на початок написання була найсвіжішою ідеєю в моєму нотатнику і, якби не конкурс “Кохання не купити”, чекала б свого часу як мінімум до весни. Заради неї я відклала написання іншої історії, яка дуже хотіла розказатися і напевне розкажеться, але тепер вже трішки пізніше. У всякому разі, я рада, що таки написала про Марту й Адріяна зараз.

 

4. Кінцівка. Якщо чесно, мені важко відпускати Марту й Адріяна, не зазирнувши у їхнє майбутнє. Але я з самого початку вирішила, що книга матиме такий фінал, і все тут. Потім прослизали думки про епілог і навіть почала над ним думати, але все ж після добрячої порції драми не хочу впадати в іншу крайність і завершувати все до неможливого солодким епілогом. Не в цій історії. Нехай кінцівка буде такою – в міру солодкою і з інтригою, як вони там даді будуть. Однак можливо я не втримаюся, і Адріян з Мартою мимохідь колись мелькнуть в іншій історії… Побачимо)

 

На цьому хочу сильно-сильно подякувати усім, хто читав, коментував, підтримував зірочками і нагородами! Дякую, що пережили цю історію разом з Мартою і Адріяном, сподіваюся роман подарував вам гарні емоції!

 

І чекайте анонсу новинки вже у цю неділю, якщо все піде добре! Обіцяю максимально легку (але романтиииичну) історію, щоб відпочити від драми. До нових зустрічей!

Оригінал статті на Букнет: “Сто мільйонів зірок для тебе” – фінальне слово

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"