“Сто мільйонів зірок для тебе” – знайомтеся!

“Сто мільйонів зірок для тебе” – знайомтеся!

“Сто мільйонів зірок для тебе” – знайомтеся!

Саме так, дорогі читачі, я до вас з анонсом новинки! Точніше, хочу познайомити вас з героями історії, яка стартує вже завтра!

Любовний трикутник, великі гроші, сімейні проблеми – це лише верхівка айсберга під назвою “Сто мільйонів зірок для тебе”.

Це романтична і драматична історія про те, яким різним буває кохання. Про те, що не існує кохання правильного і неправильного, що воно може бути тихим і непомітним оку стороннього, а може бити ключем, так що кожен зустрічний побачить.

 

Дозволю собі трохи поінтригувати – представлю анотацію і обкладинку вже завтра, а сьогодні просто познайомлю з героями, щоб хотілося швидше з ними зустрітися)) І їх буде… троє. Знайомтеся!

 

 

Батько заперечує її існування, а мама померла після довгої боротьби зі страшною хворобою. У Марти не залишилося нічого і нікого. Добра бабуся-сусідка і її внук, у якого закохана з підліткового віку, – ось і все. Вона не може зібрати себе до купи після трагедії, але на дні її душі жевріє одна ціль – прийти ще раз під ворота заможного маєтку, де нею знехтували. Прийти туди господинею.

 

До своїх тридцяти Борис устиг здобути кілька перемог у чемпіонатах з дзюдо, побувати на фронті, одружитися, завести сина, розлучитися, стати керівником служби охорони п’ятизіркового відпочинкового комплексу. У цього чоловіка сталеві нерви, широкі плечі і душа, на якій закарбовано багато шрамів, та яку він не показує нікому. Та чи не поставить там ще один шрам дівчина, закохана у нього багато років?

 

Адріян – генеральний директор п’ятизіркового відпочинкового комплексу і спадкоємець великого капіталу, який залишив йому батько. І разом з тим він – неулюблений син власної матері, невдаха, захований у тіні старшого брата. Його ненавидять сторонні, бачачи лише народженого зі срібною ложкою в роті багатія, який нічим не заслужив власний статус. І ненавидять свої, бо теж вважають, що спадок мав дістатися не йому. Навіть дівчина, задля якої він готовий зірвати з неба сто мільйонів зірок, ненавидить (і має на те причину). Але що коли тільки поруч з нею він здатен стати інакшим?

 

Як доля зіштовхне цих трьох і яка драма розіграється між ними? Очікуйте, історія почнеться вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: “Сто мільйонів зірок для тебе” – знайомтеся!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу