Меню

Створена група у Фб! :)

Букнет Створена група у Фб! :)

Створена група у Фб! 🙂

Всім хай!

Група у Фейсбуці, присвячена трилогії про Ханну і Макса, а також моїй творчості ВЖЕ Є! Урааа)))

Дякую всім, хто підтримав ідею! Сподіваюся, що вона стане для вас цікавим ресурсом, де ми зможемо спілкуватися, ділитися враженнями, візуалізувати… Саме в цей час мій коханий чоловік робить для нашої групи гарненьку анімацію 😉 

В мене до Вас пропозиція. Справа в тому, що як ви знаєте мене не вистачає на все… писати, перекладати, вести групу ВК, тепер ще й Фейсбук… обіцяю робити пости як можна частіше з чимось цікавим чи гарненьким 🙂 Але було б круто, аби ми усі разом створювали контент, якщо це Вам цікаво 🙂 Ви можете пропонувати пости або обговорення у повідомленнях групи (а я буду вказувати, хто надіслав пост) або писати одразу на сторінці (доступ я відкрила, але модерацію залишила). Якщо комусь настільки подобається група, що він хоче стати другим адміністратором і робити пости від себе – Я ТІЛЬКИ ЗА! (щодо цього пишіть мені особисто, поспілкуємося)

Маю надію, що ви будетете активними! ) Дуже прошу підтримати групу лайком, репостом, коментом… Всім, чим забажаєте!) Самі розумієте, що починаємо з нуля)

Окремо хочу попросити Вас написати відгук у спеціальній формі на книги або на конретну книгу. Це б допомогло новим користувачам зрозуміти чи варто починати читати цю серію 🙂 Дякую!

Запрошую Всіх сюди – https://www.facebook.com/annakotlyarevskayabooks

І надобраніч 😉

Оригінал статті на litnet.com: Створена група у Фб! :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення