Стартував Міжнародний дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів»

ПОЛОЖЕННЯ
про Міжнародний дитячий конкурс
«У пошуках літературних талантів»

1. Загальні положення.
Це положення визначає порядок проведення Міжнародного дитячого конкурсу «У пошуках літературних талантів» (далі – конкурс).
2. Мета конкурсу.
Пошук літературних талантів серед дітей. Розвиток нових поколінь української літератури. Вшанування пам’яті великої української письменниці Лесі Українки.
3. Засновники та організатори конкурсу.
Засновниками та організаторами конкурсу є:
— Національна спілка письменників України;
— Фонд «У пошуках літературних талантів»;
— Микола Хомич – письменник, меценат;
— Ліцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області в особі директора Юрія Рошки.
 
4. Періодичність проведення конкурсу.
Міжнародний дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів» проводиться щорічно.
5. Умови та порядок проведення конкурсу.
5.1.  До участі в конкурсі допускається поетичні та прозові твори учасників, яким на момент оголошення висновків журі не виповнилось 18 років. Ксерокопія свідоцтва про народження (паспорт) учасника та заява-згода батьків на обробку персональних даних додаються.
5.2.  Конкурс оголошується в номінаціях «Поезія» і «Проза».
5.3.  До участі у конкурсі допускається твори, написані українською мовою.
5.4.  У конкурсі можуть брати участь як діти, що проживають в Україні, так і з інших країн.
5.5.  Учасники прибувають на конкурс у супроводі батьків або вчителів, які відповідають за життя, здоров’я та поведінку учасників.
5.6. Заявка на конкурс та збір конкурсних творів триває  з 25.02.2021р. до 31.05.2021р.
5.7. Твори надсилаються на поштову адресу: 01601, Міжнародний дитячий конкурс «У пошуках літературних талантів», вул. Банкова, 2, м. Київ, Національна спілка письменників України або на електрону пошту: nspu@ukr.net.
 
6. Вимоги до робіт учасників конкурсу.
6.1. Щоби взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати свої твори, набрані на комп’ютері 14 кеглем Times New Roman через 1,5 інтервали.
6.2. У номінації «Поезія» до участі допускаються поеми, вірші, байки.
6.3. У номінації «Проза»  – романи, повісті, оповідання, казки, есе.
6.4. Кількість сторінок і кількість поданих на конкурс творів не обмежується.
6.5. Разом із друкованим текстом потрібно викласти заявку про участь у конкурсі, написану в довільній формі, у якій вказується прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання і навчання, домашня адреса, контактний телефон, електронна пошта й улюблене заняття конкурсанта.
 
7. Склад журі.
Голова журі: Михайло Сидоржевський – письменник, голова Національної спілки письменників України, редактор «Української літературної газети».
Члени журі: Тетяна Фольварочна, Марія Морозенко, Світлана Гресь, Тетяна Майданович, Юрій Ковальський, Ніна Талько-Петрук, Юлія Бережко-Камінська, Михайло Жайворон.
 
8. Процедура визначення переможців конкурсу.
8.1.  Оцінку творів проводить журі конкурсу, яке оголошується публічно.
8.2.  Твори не рецензуються і не повертаються.
8.3.  Кращі твори учасників будуть надруковані в літературних газетах, журналах, на сайтах, видані в антологіях.
8.4.  Всі твори відсилаються на адресу конкурсу. Секретар конкурсу реєструє твори, відбирає ті, які відповідають положенню про конкурс, і подає на розгляд журі.     
8.5.  Журі відбирає по 20 найкращих творів у номінаціях «Поезія» і «Проза», обговорює шляхом голосування, обирає переможців конкурсу. При цьому найяскравіші коментарі членів журі друкуються в антології.
 
9. Церемонія нагородження переможців конкурсу.
9.1.  Церемонія вручення нагород може відбуватися в будинку письменника Національної спілки письменників України або у музеї Лесі Українки в м. Новограді-Волинському Житомирської області (місце, дата і час щорічно уточнюються).
9.2. Переможці конкурсу одержать такі премії:
У номінації «Поезія»
1 премія – 3000 гр.
2 премія –  2000 гр.
3 премія –  1000 гр.
П’ятьом дипломантам – дипломи.
У номінації «Проза»
1 премія – 3000 гр.
2 премія – 2000 гр. 
3 премія – 1000 гр. 
П’ятьом дипломантам – дипломи.
9.3.  Перші премії в обох номінаціях отримають бронзову статуетку  «Лескар» (зменшена копія пам’ятника Лесі Українки, розташованого на території Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського).
9.4. Переможці конкурсу увічнять свої відбитки долоньок, які будуть розміщені поряд із пам’ятником на «Алеї талантів».   
 
10. Фінансування конкурсу.
Фінансування Міжнародного дитячого конкурсу «У пошуках літературних талантів» здійснюється за рахунок коштів спонсорів та меценатів.
11. Висвітлення діяльності конкурсу здійснюється організатором.
 

Світлина зі сторінки «У пошуках літературних талантів»

Прокоментуєте?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"