Стало відомо, коли відбудеться 28 Львівський міжнародний BookForum

Стало відомо, коли відбудеться 28 Львівський міжнародний BookForum

28 BookForum відкриють 15 вересня 2021 року. Він триватиме п’ять днів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Ініціатором та організатором заходу є громадська організація “Форум видавців”.

Формат планують оголосити в 2021 році, проте організатори сподіваються, що наступного року частину подій вдасться провести наживо. До того ж, досвід проведення минулого фестивалю в онлайн-форматі дозволить зробити наступну подію доступнішою для тих, хто не може приїхати до Львова.

“Усі скучили за традиційними зустрічами з авторами, живими дискусіями та фестивальною атмосферою. Сподіваємось, що нам все ж таки вдасться частину подій провести офлайн”, – кажуть організатори книжкового фестивалю.

У Львові визначили, коли відбудеться 28 BookForum

Що відомо

  • Через пандемію книжковий форум у 2020 році вперше відбувся в онлайн-форматі. Книжковий ярмарок не проводився.
  • Упродовж п’яти днів відвідувачі мали змогу переглянути події та зустрітися з авторами на сайті та онлайн-платформах фестивалю.
  • Майже усі події транслювали на екранах, які встановили у центрі міста.
  • За підрахунками організаторів події зібрали понад 400 тисяч переглядів.

Оригінал статті на Читомо: Стало відомо, коли відбудеться 28 Львівський міжнародний BookForum

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Інтереси України потребують закону про ембарго на імпорт книг із РФ…

Нині знову дискутується питання про цілковите припинення або значне обмеження ввезення до України книжок із РФ, що відповідало би інтересам нашої держави, пише ukrinform.ua.

Таке переконання висловив

Українська ілюстраторка отримала золото на IJungle 2020 Illustration Awards

Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у фейсбуці.

Острозькій Біблії – 440 років. У передмові Московської Біблії використали текст…

Виповнилося 440 років із часу появи Острозької Біблії – унікального видання, що справило помітний вплив не лише на розвиток української культури, а й культури інших народів, які користувалися церковносл

Перейти до блогу