Сталося, як не гадалося…

Сталося, як не гадалося…

Сталося, як не гадалося…

 

Планувала сьогодні закінчити книгу Академія дружин драконів але перечитавши фінал, зрозуміла – книга заслуговує на краще. Тому плідно попрацювавши декілька годин, створила більш детальну та емоційну розв’язку. Сторінок буде трохи більше (на 10-15) але це того варте. 

Щойно оновила книгу, тому хто не встиг прочитати – заходьте, буду лише рада. 

Шалено радію, що я за крок до завершення ще одного мого роману, а число читачів та відстежувачів росте з кожним днем! Дуже вдячна всім вам за таку підтримку!!!

А тепер більш детально про інші мої книги. 

Стриптизерша для ректора – гаряченький десертик та плід моєї фантазії скоро матиме не такий хиткий графік, адже планую оновлювати щодня. Також в планах було відкривати передплату, але… сталося, як не гадалося. Останнім часом так хочеться радувати читачів смачненькими новиночками, але розумію, що не в кожного є можливість придбати. Тому, швидше за все, в процесі написання більшість моїх книг будуть безкоштовними (у “такий” час так точно). 

Щодо “Не твого поля ягідка” скажу, що продовження вже в бойовій готовності, але почекаю ще трохи, аби на старті книга мала хоча б 50 бібліотек. 

На рахунок літньої історії з повним багажем гумору плани такі: оновлювати тричі на тиждень та веселити вас, мої рідненькі. 

 

Сьогодні не завуальовувала блог, просто написала так, як пишеться та трішки ввела у курс справи тих, хто активно слідкує за мною. 

Вдячна усім, хто дійшов до кінця! 

Цілую та обіймаю)

Ваша Бетсі Прусс! 

Оригінал статті на Букнет: Сталося, як не гадалося…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"