Спір на кохання ❤️❤️❤️

Спір на кохання ❤️❤️❤️

Спір на кохання ❤️❤️❤️

 

“Зламані”

#від ненависті до кохання

#спір на кохання

#владний нахабний герой

#емоційно #на межі

#незаймана #протистояння

Анотація до книги “Зламані ”

Він увірвався в моє життя руйнуючи його цеглинка за цеглинкою. Просто так. Без будь-якої причини на поведінку, що мене вбивала. Він вирішив довести, що кохання можна купити, щоб ти не зробив перед цим, як би не знущався… Зламаний хлопець, що зламав мене. На вигляд живий, але з мертвою душею. Справжній мерзотник, який вміє розбивати серця. Мерзотник, що отримав своє…

 

(с) Можна стерти кохання з пам’яті. Викинути з серця – це вже інша історія.

 

(с)я марив намагаючись тебе розгадати

Безкоштовно у якості подарунку на новорічні свята від Стефанія Лін

Уривок:

Окидаю поглядом Жору та Настю, й очікую реакції. У друга очі починають горіти, коли він розуміє, що цей спір буде чимось таким, що буквально поставить на вуха усіх студентів. Трясця, та я навіть ставки робитиму на мою піддослідну.

— Не тягни, Мага, — хмикає Джошуа, взагалі він Жора, але Джошуа приклеїлося з першого дня першого курсу.

— Все легко і просто: зараз сюди увійде парочка першокурсниць, головне, щоб було видно, що вони подруги. А через те, що вони усі ходять зграйками, то це легко. Я обираю дівчину, яка стає головною в операції ” Приниження, зваблення, розбите серце”. Ти береш її подругу, зустрічаєшся з нею, і постійно просиш тягнути наше нещастя за собою, туди, де буду я. Я ж, протягом ммм. .. пів року, роблю все, щоб вона мене зненавиділа, а потім, — клацаю пальцями, — різко змінюю поведінку, щоб вона закохалася. Витрачаю на неї гроші і все, що там дівчата люблять. Покажемо як можна купити кохання за гроші. А щоб не було сумно, — кидаю погляд на Настю, якій це вже все не подобається але вона мовчить, адже чудово розуміє наші стосунки: вона мені секс, я їй гроші, — пропоную закластися і ввести ставки. Хто ставить на те, що це нещастя закохується у мене, а хтось, що ні. Кінець року стане висновком, де буде визначено переможців. Ну?

***

— Не тікай від мене, Кудрява.

Її спина напружується почувши голос. Повільно вона обертається й різко встає, немов сидіти переді мною означає, що вона гірше за мене.

— Ще раз назвеш мене так і отримаєш ще один ляпас, — тремтячим голосом відрізає.

Хмикаю й роблю крок. Холод пробігається по тілу ледь відчутним дотиком. Закриваю за собою двері й спершись на підвіконня дістаю пачку цигарок та підкурюю одну. Загалом, я кидаю, але іноді виникає дике бажання відчути смак нікотину.

— Назву. Назву стільки разів скільки захочу. — Ліниво протягую.

Кріс смикається бажаючи явно втекти, але я реагую швидше. Перекриваю їй вихід й ловлю за талію. Притуляю до себе спиною та видихаю в шию, вдихаючи одночасно смак персика. Її серце б’ється наче птах у клітці, маленький, наляканий птах, що не знає як вибратися з пастки. Я ж не можу змусити себе припинити. Мені просто дах зриває, так хочеться притулити її ближче до себе. В штанах стає гаряче, тож притуляюся до сідничок пахом та зробивши затяжку викидаю недопалок у вікно. Обхоплюю тіло Кріс іншою рукою та втискаю у себе повністю.

— Не тікай, — шепочу на вухо.

Дівчина тремтить, та як не дивно не виривається. Груди швидко здіймаються, тіло напружене.

— Ти незаймана? — Запитую й облизавши губи проводжу язиком по її шиї. Мені нестерпно хочеться спробувати її на смак. Не знаю, що зі мною відбувається…

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Спір на кохання ❤️❤️❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"