Спір на кохання ❤️❤️❤️

Спір на кохання ❤️❤️❤️

Спір на кохання ❤️❤️❤️

 

“Зламані”

#від ненависті до кохання

#спір на кохання

#владний нахабний герой

#емоційно #на межі

#незаймана #протистояння

Анотація до книги “Зламані ”

Він увірвався в моє життя руйнуючи його цеглинка за цеглинкою. Просто так. Без будь-якої причини на поведінку, що мене вбивала. Він вирішив довести, що кохання можна купити, щоб ти не зробив перед цим, як би не знущався… Зламаний хлопець, що зламав мене. На вигляд живий, але з мертвою душею. Справжній мерзотник, який вміє розбивати серця. Мерзотник, що отримав своє…

 

(с) Можна стерти кохання з пам’яті. Викинути з серця – це вже інша історія.

 

(с)я марив намагаючись тебе розгадати

Безкоштовно у якості подарунку на новорічні свята від Стефанія Лін

Уривок:

Окидаю поглядом Жору та Настю, й очікую реакції. У друга очі починають горіти, коли він розуміє, що цей спір буде чимось таким, що буквально поставить на вуха усіх студентів. Трясця, та я навіть ставки робитиму на мою піддослідну.

— Не тягни, Мага, — хмикає Джошуа, взагалі він Жора, але Джошуа приклеїлося з першого дня першого курсу.

— Все легко і просто: зараз сюди увійде парочка першокурсниць, головне, щоб було видно, що вони подруги. А через те, що вони усі ходять зграйками, то це легко. Я обираю дівчину, яка стає головною в операції ” Приниження, зваблення, розбите серце”. Ти береш її подругу, зустрічаєшся з нею, і постійно просиш тягнути наше нещастя за собою, туди, де буду я. Я ж, протягом ммм. .. пів року, роблю все, щоб вона мене зненавиділа, а потім, — клацаю пальцями, — різко змінюю поведінку, щоб вона закохалася. Витрачаю на неї гроші і все, що там дівчата люблять. Покажемо як можна купити кохання за гроші. А щоб не було сумно, — кидаю погляд на Настю, якій це вже все не подобається але вона мовчить, адже чудово розуміє наші стосунки: вона мені секс, я їй гроші, — пропоную закластися і ввести ставки. Хто ставить на те, що це нещастя закохується у мене, а хтось, що ні. Кінець року стане висновком, де буде визначено переможців. Ну?

***

— Не тікай від мене, Кудрява.

Її спина напружується почувши голос. Повільно вона обертається й різко встає, немов сидіти переді мною означає, що вона гірше за мене.

— Ще раз назвеш мене так і отримаєш ще один ляпас, — тремтячим голосом відрізає.

Хмикаю й роблю крок. Холод пробігається по тілу ледь відчутним дотиком. Закриваю за собою двері й спершись на підвіконня дістаю пачку цигарок та підкурюю одну. Загалом, я кидаю, але іноді виникає дике бажання відчути смак нікотину.

— Назву. Назву стільки разів скільки захочу. — Ліниво протягую.

Кріс смикається бажаючи явно втекти, але я реагую швидше. Перекриваю їй вихід й ловлю за талію. Притуляю до себе спиною та видихаю в шию, вдихаючи одночасно смак персика. Її серце б’ється наче птах у клітці, маленький, наляканий птах, що не знає як вибратися з пастки. Я ж не можу змусити себе припинити. Мені просто дах зриває, так хочеться притулити її ближче до себе. В штанах стає гаряче, тож притуляюся до сідничок пахом та зробивши затяжку викидаю недопалок у вікно. Обхоплюю тіло Кріс іншою рукою та втискаю у себе повністю.

— Не тікай, — шепочу на вухо.

Дівчина тремтить, та як не дивно не виривається. Груди швидко здіймаються, тіло напружене.

— Ти незаймана? — Запитую й облизавши губи проводжу язиком по її шиї. Мені нестерпно хочеться спробувати її на смак. Не знаю, що зі мною відбувається…

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Спір на кохання ❤️❤️❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Російські письменники були свідками Української революції 1917–1921 років

Історія останніх 100 років хоч і була нібито недавно, але досить сильно спаплюжена радянською цензурою та пропагандою. Мало хто в СРСР наважувався відверто писати про побачене та почуте в ці буремні рок

Перейти до блогу