“Справа чаклунів” & “Місія чаклунів”

“Справа чаклунів” & “Місія чаклунів”

“Справа чаклунів” & “Місія чаклунів”

Марафони та флешмоби заполонили букнет і це прекрасно! На жаль, через брак часу не маю можливості взяти в жодному участь. Терміни конкурсу “Супергерой поруч” підтискають, а в моєму романі “Місія чаклунів” ще так багато роботи. Та саме подібні згуртування авторів навколо однієї теми допомогли його створити.

Хто читав, той знає, що в ньому йшлось про дівчину Дару, яка рятує свого брата Романа, що потрапив в халепу, та чаклуна Яна, який їй в цьому допомагає. В романі ж я вирішила розповісти саме про пригоди Романа та його боротьбу. Практично проти моєї волі в сюжет втиснулась і Оля, заявивши, що не збирається бути простою дівчиною в біді.

Тож, до чого я це все? Сьогодні вже можна прочитати главу, яка власне об’єднує оповідання з романом.

Всі, хто читав оповідання і висловлював свої враження, СПАСИБІ ВАМ! Без вас роману,  можливо, і не було б. 

Тож тепер запрошую знову зазирнути за завісу цього світу.

Щоб перейти одразу на главу тисніть СЮДИ.

Щоб почати читати роман “Місія чаклунів” спочатку, переходьте СЮДИ.

А тим, хто не знайомий з оповіданням, ласкаво прошу СЮДИ.

Нагадую, що всі історії окремі, з різними героями і сюжетно завершені та лише іноді доповнюють одна одну.

Дякую за увагу!

Щиро ваша, Ярина Мартин.

Оригінал статті на Букнет: “Справа чаклунів” & “Місія чаклунів”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"