Спеціальну відзнаку UA: Радіо Культура отримав письменник Василь Махно

Спеціальну відзнаку UA: Радіо Культура отримав письменник Василь Махно

Уперше запроваджену Спеціальну відзнаку від UA: Радіо Культура 17 грудня отримав письменник Василь Махно. Нагородження відбулося під час урочистої церемонії з нагоди вручення Премії імені Юрія Шевельова.

Премія імені Юрія Шевельова присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику з 2013 року. Серед засновників Премії — Український ПЕН, інформаційним партнером якого є UA: Радіо Культура.

Василь Махно отримав нагороду за збірку есеїв “Уздовж океану на ровері”, яка незабаром звучатиме в ефірі UA: Радіо Культура. Члени журі відзначили надзвичайну “радійність” та літературну якість текстів письменника, адже розвиток радіоесеїстики для UA: Радіо Культура є окремим напрямом роботи.

Продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська прокоментувала нагородження Василя Махна Спеціальною відзнакою UA: Радіо Культура

“Для нас неоціненною є можливість долучитися до премії імені Юрія Шевельова, котра розвиває контекст сучасної української есеїстики. Обирати лауреата спецвідзнаки було складно, тому що ми намагалися врахувати і літературні якості тексту, і його придатність для читання вголос. Голова нашого журі, продюсерка програми “Аудіокнижка”, Світлана Свиридко-Сєрова каже, що тексти Василя Махна є дуже “радійними”, зокрема вона відзначає яскраві візуальні образи, якими можуть мандрувати, уявляючи їх, читачі та слухачі. Ти, студія і мікрофон. Ти, кімната й екран із клавіатурою. Промовляєш чи пишеш із надією, що з тамтого боку є співрозмовник”, — зазначила Ірина Славінська.

Нагадаємо, в ефірі UA: Українське радіо оголосили переможців Радіодиктанту національної єдності 2020.

Сьогодні UA: Радіо Культура — єдине в Україні радіо, що надає аудиторії доступ до актуальної української культури. Завдяки цьому класичну музику можна почути в тих містах, де немає філармоній, а сучасну українську книжку — там, де немає книгарень.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.

Оригінал статті на Читомо: Спеціальну відзнаку UA: Радіо Культура отримав письменник Василь Махно

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу