Соціальна нерівність у творі…

Соціальна нерівність у творі…

Соціальна нерівність у творі…

Любите магію, інтриги, пригоди? Хочеться цікавих героїв та не дурних героїнь? Додамо інший світ, класову не рівність та загрозу знищення! Приперчимо коханням! Еники-беники! Абра-кадабра! Ось вам і твір до чаю “Нульова”

Не хочу зізнаватися, та в глибині душі захоплююся її відвагою. Себе до лякливих не припишу, однак у мене дар. Я – принц світлих, а Рубі – нульова. Між нами настільки велика прірва, що ніколи не зможемо дивитися на світ під одним кутом. Я – гравець, вона – фігурка на шаховій дошці. Нехай її роль з кожним днем вагоміша, та вийти за межі чорно-білих клітин для неї неможливо!

Хоч світ пронизаний магією, але герої досить приземлені. У кожного свої переживання, думки, мрії. Ніхто з них не застрахований від ревнощів, ненависті, смутку, радості й кохання.( А їхня ієрархія лише примножує біди на голову головної героїні.)

 .. планета має ім’я Аммаларіонн – знаю. Тут зазвичай помірний клімат, однак місцями трапляються посушливі території, або засніжені, де температура ніколи не міняється. Один величезний океан Бріус, і три материки. Ксаал – на півдні, де правлять світлі. Рирс – на півночі, зараз захоплений клярсами. Ерід – на заході, належить темним. Ще безліч островів, де живуть різноманітні істоти. Найбільший серед них і в додачу найменш відомий знаходиться на сході – острів Фрим.

Якщо вдатися у деталі, то Ксаал – земля роннів, якщо дослівно. Раса дуже красивих людей, наділених світлими витоками магії,. як правило. Проте, з кожного правила є своє виключення.

Особливість роннів – здатність примножувати магічний резерв у міру дорослішання.Така собі індивідуальна еволюція. Існує п’ять ступенів цієї “еволюції”. Починаючи з роннів, як найслабших і найчисельніших мешканців Ксаалу. Другий ступінь – “Горнн”, зі стабільним резервом магії (у королів діти народжуються вже з другим рівнем), третя – “Регорнн”, так звані благородні, основна бойова сила нашого королівства. Четверта і дуже складна – “Норегорнн”, щоб стати правителем потрібна ця щабель. І остання, найрідкісніша та наймогутніша – “Нокрегорнн”, за всю історію таких світлих було дуже мало. Сьогодні, тільки у короля світлих така ступінь.

 Буду рада новим читачам) 

Оригінал статті на Букнет: Соціальна нерівність у творі…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"