Меню

Сни і сновидіння: автор книги та герої

Букнет Сни і сновидіння: автор книги та герої

Сни і сновидіння: автор книги та герої

Починаю свій блог із таємничого – сновидіннь творчої людини, а у даному випадку – мене самої!

Отже, виявляється, так буває із мандрівками у підсвідоме. Я написала про два сновидіння у своїй книзі, “Візерунки осені”, яка до речі на сьогодні ще в процессі. У одному зі своїх снів героїня Софія зустрічається із чоловіком, який і в реальному житті її чоловік. Інший Софійчин сон – про людину, про яку вона нафантазувала по жіночому, романтично. Вона була знайома із тим хлопцем колись у дитинстві. Також у моєму творі я розповідаю ще про одного чоловіка, з яким Софія мала велике кохання у молодості, але цей третій персонаж їй не снився! Та потім він наснився вже мені!! 

Чи думала я, що так трапиться – тепер мені починають мої ж герої приходити до моїх сновидіннь тут – у цій реальності, а не в уявній. Отже, аби мені не заплутатись у тому, що є продуктом вигадки, а що я насправді бачу у ніному кінотеатрі, відпочиваючи на подушечці! Дивно й несподівано для мене, як автора переживати такі метаморфози!

Оригінал статті на litnet.com: Сни і сновидіння: автор книги та герої

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення