Смузі не зайшло, а от кава – то ціла інтрига )))

Смузі не зайшло, а от кава – то ціла інтрига )))

Смузі не зайшло, а от кава – то ціла інтрига )))

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793  ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО

“Підходжу спортивним кроком до цих прости господи голубків. На ходу чую дещо таке, від чого хто завгодно сказиться. А я не хто завгодно, щоб ви знали.

– …І він бундючний індик, не дай боже від такого залежати.

Ах так? Це я бундючний індик! А вона тоді хто, от хто вона така, що таке собі дозволяє, я вас питаю? От я зараз комусь…

Що я кому зараз – додумати не встиг. Розуміння одної простої і ясної речі нарешті наздогнало мене, вибило з голови всі зайві думки й дало чарівного пенделя.

Бо думати раніше треба було. Зараз на це нема часу. Треба діяти.”

Що ж зрозумів цей бос, коли побачив, що у нього відбирають увагу Лідії? Та невже, та нарешті)))

До речі з чого він взяв, що Лідія про нього говорила?

Так чи інак сталося важливе, Лео зрозумів, що може втратити Лідію. Або втрачає просто зараз.

І… І що? От що він зробить – знову премії не дасть, яку й так не виписав, з роботи вижене її або Костянтина, спробує інші методи – як думаєте?

Дуже хочеться побачити вашу думку в коментарях.

Бо починається завоювання босом цієї дівчину, яку він поки що не дуже розуміє, але віддавати нікому не збирається.

Дякую, друзі, за підтримку цієї історії й ваші чудові емоції, смачну каву від вас, підписки й, додавання до бібліотек. Читаю Ваші коментарі й відчуваю таку енергетику, що миттєво хочеться і вам передати свою вдячність і тепло.

Сподіваюся, ви теж відчуваєте тепло моєї душі.

Сьогодні день матері. Вітаю всіх матерів і дітей, що відчувають материнський захист посеред будь-якої скрути й материне щастя від того, що у дітей все добре!

 

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 Арт до коменту Русанова Наталія 08.05.2022, 09:15:01

“Лео ніби дорослий і великий бос, але ще наївний, як дитина. Чи то маман не долюбила, чи навпаки залюбила і не дала йому вирости з наївності. Та лиш зараз у нього спадають рожеві окуляри,як отой надуманий вінець. Його так змінюють почуття до Лідії, в яких він і собі боїться признатися,але вже не може без неї та готовий не тільки пуд солі з’їсти, а навіть брусок дитячого мила з їх рук. І всі потуги маман нав’язати Яну вже не зможуть його відбити від Лідії, так як і віддати свій бізнес хитрому Кропив’янському.”

Дякую та чекаю на продовження!

Колись були популярні визначення почуттів, які починались з “кохання це…” Там було й таке – “кохання – це коли твоя дівчина їсть цукерку, а тобі солодко. У наших героїв поки що тільки “коли вколеш свою дівчину дошкульно, то болить тобі”. Лео своє перше в житті кохання не може усвідомити, бо не готовий до такого. Йому просто ніхто не казав, що так буває. Тому він і поводився, наче хлопчик у школі, що смикає дівчинку за кіску – аби звернула увагу. Бо без цієї уваги за будь-яку ціну йому світ немилий.

А далі будемо очікувати цукерок. Може й дочекаємося

 

“Мій найкращий друг – це людина, яка дасть мені книгу, яку я не читав.”

Авраам Лінкольн

https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584 – для любителів СЛР, молодіжної прози, м’якого гумору і неповторного авторського стилю. Можливо тут є те, чого ви ще не читали, друзі.

Це історії про переможне кохання, пригоди й щастя, здобуте попри перешкоди, про психологію взаємин і сімейні цінності. Тут немає аб’юзу й примусу, нічого, що калічить психіку й псує настрій. Ці книги показують шлях до себе справжніх, дають віру в те, що біду можна подолати заради того, що людині найдорожче.

20 історій чекають на вас. Більшість книг – безплатні, але автор ніколи не відмовляється від зірочок і нагород

 

 

Оригінал статті на Букнет: Смузі не зайшло, а от кава – то ціла інтрига )))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"