Меню

Смачна Новина!!!

Букнет Смачна Новина!!!

Смачна Новина!!!

ВІТАЮ, МОЇ ЛЮБІ!!!

НУ, ЩО Я ДО ВАС З НОВИНОЮ!!!

07.08.2020. НА НАС ЧЕКАТИМЕ НОВА ПАРА!!!

Скарлетт та Домвнік і їхня історія кохання – «НАХАБА В МОЄМУ БУДИНКУ»

Я дуже за вами, мої любі скучила!!! Знаю, що ви теж!!! Дякую вам за підтримку, розмови та смаколики в групі. Саме ви, як завжди надихнули мене на нові ідеї та зробили так, щоб моя «пауза», як найшвидше перетворилася на нову книгу. Тож зустрічайте анотацію, обкладинку і нових героїв!!!

АНОТАЦІЯ:

Знявши каблучку я вирішила влаштувати власне життя, як мені заманеться. Я знову міс. Я знову вільна і в нові стосунки ні ногою. Новим буде лише будинок. Мені так здавалося. Я знайшла те саме місце, той самий затишний куточок, який на мене чекав в моїх мріях. Тепер мрія, стала реальністю. Я письменниця, яка нарешті може сісти за написання нового бестселера… Чи є у мене ідея? Є! Бо те, що зі мною сталося, можна прочитати лише в книгах. Нахаба, якого я зустріла – наче зійшов з аркушів  роману. Він мене дражнить, і я хочу його прибити… і в ту ж саму мить, кинутися в його обійми.

Люблю і дякую!!! Ваша Анна, автор без упереджень.

*******

P.S. Щоб не прогавити новинку, підписуйтесь на мою сторінку (це безкоштовно).

СЛІДКУВАТИ ЗА НОВИНАМИ АВТОРА

СКАРЛЕТТ ТА ДОМІНІК

Оригінал статті на booknet.com: Смачна Новина!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення