“Слухаємо українську”: мультимедійний проєкт започаткували в одному з волинських вишів

“Слухаємо українську”: мультимедійний проєкт започаткували в одному з волинських вишів

Викладачі та студенти кафедри української літератури Волинського національного університету імені Лесі Українки започаткували мультимедійний проєкт “Слухаємо українську”.

Проєкт створений задля популяризації української літератури, озвучення художніх текстів, збільшення україномовного контенту на просторах інтернету.

Художню аудіо- та відеочитку творів української літератури, листів, щоденників українських письменників здійснюють студенти-філологи та викладачі. Започаткувала проєкт викладачка кафедри – Олена Маланій.

До 150-річного ювілею Лесі Українки, який відзначатимемо 25 лютого, начитаний уривок з листа Лесі Українки до матері від 28 грудня 1901 року. У ньому Леся Українка писала про Різдво в Італії, лист до мами із Сан-Ремо.

Озвучуватимуть твори до ювілеїв відомих українських письменників та культурних діячів. Зокрема, до 155-річчя від дня народження Модеста Левицького, 150-річчя від дня народження Василя Стефаника, Агатангела Кримського, Миколи Вороного, 145-річчя від дня народження Спиридона Черкасенка та 140-річчя від дня народження Степана Чарнецького та інших.

Оригінал статті на Читомо: “Слухаємо українську”: мультимедійний проєкт започаткували в одному з волинських вишів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу