Слов’янському хоррору бути!

Слов’янському хоррору бути!

Слов’янському хоррору бути!

Доброго вечора шановні автори, та читачі. В нас на сайті представлена масса жанрів, але, я хочу виокремити з усього цього розмаїття тематику слов’янських монстрів. Так вже склалось, що найбільшу популярність отримали всім відомі вампіри, перевертні, зомбі, та інші “заморські” потвори. І тут мені за наших, вітчизняних нечестивих стало прикро. 

Наша слов’янська міфологія багата найрізноманітнішими монстрами та чудовиськами, на любий смак, як-то кажуть. Наші предки вміли лякати! 

Щоб краще шукалось, свої оповідки, де будуть присутні такі наші рідні страхолюдини, я буду помічати хештегом “словянський хоррор”.

Звісно ж, якщо я в котромусь оповіданні згадаю невідомого монстра, я про нього детально все розповім окремим дописом. Перший такий, присвячений богинкам, можна прочитати тут.

Гарного вечора, і тримайте біля себе часник, сіль, та залізо!)

Оригінал статті на Букнет: Слов’янському хоррору бути!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу