Меню

Слова подяки та плани на майбутнє

Букнет Слова подяки та плани на майбутнє

Слова подяки та плани на майбутнє

Привіт, мої дорогі читачі!

Роман про Альону і Максима вже виходить на фінішну пряму, залишилось ще кілька глав та епілог. Але ми не прощаємось з героями, тому що зустрінемося з ними й у двох бонусних оповіданнях, і в романах про Машу та Дениса.

Зізнаюся чесно, що я дуже люблю щасливі епілоги та бонусні оповідання. І якщо герої хочуть розповісти про своє життя, то я завжди згодна написати про нього. А мої герої дуже люблять розповідати про себе.

Іноді мені здається, що всі мої герої давно вже стали членами сім’ї або близькими друзями. Їхнє життя йде десь паралельно. І я вже все знаю про нього, коли і хто одружився, хто народився, як ростуть діти та навіть онуки. Я все проживаю разом з героями. Ось такий я божевільний автор.

Історія Максима та Альони була першою в цьому жанрі, і, напевно, тому особлива для мене. Хотілося написати без трешу, про звичайних людей, про тендітну і вразливу героїню та сильного героя-захисника. Іноді я хвилювалась, що придумала занадто багато випробувань для героїв. Але в житті всяке буває. Альона – сирота, якій дуже не пощастило в житті. Як я вже писала в самому романі, вона ніколи не знала, що таке підтримка близької людини, сильне чоловіче плече, на яке можна спертися в будь-який момент. Тому їй потрібен був в житті такий чоловік, як Максим. Той, який підійде, обійме і скаже: «Все буде добре. Я вирішу цю проблему». А ось Максиму просто потрібні турбота і сімейний затишок, який не змогли створити його попередні жінки, але він знайшов все це в Альоні. Вони обоє знайшли одне в одному те, що все життя шукали в інших. І я щаслива за них.

Ще раз всім дякую! Підписуйтесь на мою сторінку, аби не пропустити роман про Машу. Але хочу відразу попередити, що він буде вже після новорічних свят.

З повагою, Ірина Русова.

Оригінал статті на litnet.com: Слова подяки та плани на майбутнє

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення