Меню

Сленг “Дикої зірки”

Букнет Сленг “Дикої зірки”

Сленг “Дикої зірки”

Сьогодні писала першу частину першого розділу нового твору. І якось зрозуміла, що не всі слова, які використовує головний герой зрозумілі читачам саме в тому сенсі, який вкладає в них Морозов.

Херки – ні це не одруківка. Термін виник через фанаток групи “HIM”, і означає дівчину, що любить попсовий рок та одягається як гот.

Гот – фанат готичного направлення в музиці. Течія субкультури, що набрала обертів в кінці 80-х – середини нульових. Характериним для представників цієї субкультури є химерне вбрання, переважно в чорних тонах, звеличення краси смерті, та любов до повільної, важкої музики. Це поціновувачі мережив, портупей а-ля стімпанк, вампірів, і в останню чергу кладовищ. Якщо ви думаєте, що готи тупо п’ють на цвинтрі і влаштовують там шабаші, то ні. Це роблять херки.

Емо – десь в середині нульових з Японії до нас прийшла ще одна субкультура. Вона теж взяла назву від направлення в музиці. Первинна ідеологія субкультури пропагує те, що «емо» не палять, не вживають алкоголь і наркотики, не зраджують свої ідеали, а також не вживають м’ясо і не шкодять природі. В образах переважають чорні та кислотно-рожеві кольори.

Металісти – тобто ті хто любить метал. Культура зародилась у вісімдесятих, і продовжує жити і  тепер. Найпоширеніший характерний жест металістів, «коза» — піднятий вгору кулак з розтисненими мізинцем і вказівним пальцем, і долонею направленою вперед. Тут немає якоїсь єдної ідеологі, як в готів чи панків. Як і течії музики розпадаються на більш важку чи легку – блек метал, грандж, індастріл, алетьренативний рок. Впізнати їх можна за шкіряним чи джинсовим одягом, пірсингом, тату, брутальними бородами у чоловіків.

Анімешники – фанати японських аніме-фільмів і манги (не плутати з хентай). Слухають таку ж музику – японських  чи корейських гуртів. Одягаються як герої улюблених аніме, носять відповідні значки, сумки.

Поки наче все, що хотіла розповісти.А далі буде…

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Сленг “Дикої зірки”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення