Слава Україні, проди і новини

Слава Україні, проди і новини

Слава Україні, проди і новини

Вітаю авторів та читачів! Хочу сказати, що відсьогодні, коли я вже плюс-мінус налагодила свій тимчасовий побут на західній Україні і прилаштувалась до роботи в кібервійськах(я щоденно працюю там годин по пʼять-шість), я починаю активно повертатись на букнет. Я хочу дописати книгу “Блог з того світу” за місяць, до 00.01 16 квітня, щоб вона потрапила у фінал конкурсу “Містичні дивовижі”. Мені дуже важко було почати писати… Почала зі співавторської книги “Служниця”, бо це книга в співавторстві, зараз повернулась до  “Блогу”, оновлення тепер будуть щодня, інакше мені просто не встигнути. Скоро повернусь до “Нареченої”. 

Самі знаєте, що зараз відбувається в Харкові. І якщо я сама поїхала з міста на західну Україну ще 24.02, то мої рідні… деякі з них зараз виконують свій громадянський обовʼязок там, в Харкові. Я дуже пишаюсь ними, зокрема своїм чоловіком. 

Сподіваюсь, всі ви живі і здорові. Розкажіть будь ласка в коментарях, як ваші справи.

Вірю, ні, знаю, що ми переможемо.

Не здамо ніякі позиції, повернемо собі все, що належить нам. Слава Україні. 

 

Нагадую читачам про мої конкурсні книги “Блог з того світу”, яка відсьогодні знов матиме щоденне оновлення, і “Вартові мороку”, написану в співавторстві з Анною Пахомовою, яку можна повністю прочитати безкоштовно вже зараз. 

ЦИТАТА  “Блог з того світу”:
 

 

«Завжди захоплююсь твоєю наполегливістю. Що б не сталось вдома, ти завжди на висоті. Думаю, що навіть якби ти помер, то все одно виставив би блог вчасно. Поважаю =)»
Після слова «Поважаю» ще стояв червоний смайлик, намальований від руки.

Що за дурня?

Я дивився на кляту записку і не міг зрозуміти, чи це погроза, чи все ж таки просто маразм крейзанутого фаната чи фанатки… Більше схилявся до фанатки, бо дівчата дійсно часто їдуть дахом через свою хвору любов.

А якщо це просто фанатка, то боятися мені нема чого.

Хоча з іншого боку… Звідки цій фанатці знати, що саме відбувається в мене вдома? Заспокойся… Це просто загальна фраза, таку можна будь-кому сказати. Я не боюсь. Життя загартувало і тепер мені нічого не страшно.

ЦИТАТА “Вартові мороку”:

— Використання магії поблизу жилих будинків — порушення статуту, — сказав хлопець приблизно мого віку, може трохи молодший.

Ще пару секунд. Треба затримати його всього на пару секунд. З моєю удачею йому ніколи не спіймати мене.

— Такий малий, а вже коп? — я усміхнувся, обережно закочуючи рукав на лівій руці, щоб відкрити зап’ясток.

— Руки вгору, вас буде затримано, — він почав рухатись у моєму напрямку.

І саме в цей момент я відчув, що відкат від закляття нарешті скінчився.

— Пробач, але мені вже час, — я усміхнувся і до крові різонув нігтем по своєму зап’ястку. — Сорт інстантанія.

Різкий спалах червоного кольору змусив незнайомця заплющити очі, а я підстрибнув, схопившись долонями за стару пожежну драбину. Удача почала працювати, і за дві секунди я вже був на даху.

Все ж не зараз. Не хочу дати їм спіймати мене сьогодні. Тим паче, коли проти мене всього один світлий жовторотик. Дем’ян засміє.

Почав бігти дахом будинку в напрямку сховища темних.

— Стояти! — почув позаду себе, після чого відчув потік магічної енергії: вартовий запустив якесь закляття, однак моє шосте чуття під час  інстантанії було настільки розвиненим, що я міг ухилятись від будь-чого навіть із заплющеними очима.

Вірю, що саме книги в жанрах фентезі та містики зараз можуть якнайкраще відволікти мирне населення, дати певну розрядку мозку. Слава Україні. 
 

 

 

(тут є дві картинки, якщо не бачите, то поновіть сторінку)

 

 

 Дякую читачам за підтримку моїх конкурсних книг “Блог з того світу”, і “Вартові мороку”. Я вірю, що в ці важкі часи ці книги про добро, яке точно переможе, точно є актуальними. Слава Україні, ще раз дякую за підтримку!

Оригінал статті на Букнет: Слава Україні, проди і новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"