Слава Україні, проди і новини

Слава Україні, проди і новини

Слава Україні, проди і новини

Вітаю авторів та читачів! Хочу сказати, що відсьогодні, коли я вже плюс-мінус налагодила свій тимчасовий побут на західній Україні і прилаштувалась до роботи в кібервійськах(я щоденно працюю там годин по пʼять-шість), я починаю активно повертатись на букнет. Я хочу дописати книгу “Блог з того світу” за місяць, до 00.01 16 квітня, щоб вона потрапила у фінал конкурсу “Містичні дивовижі”. Мені дуже важко було почати писати… Почала зі співавторської книги “Служниця”, бо це книга в співавторстві, зараз повернулась до  “Блогу”, оновлення тепер будуть щодня, інакше мені просто не встигнути. Скоро повернусь до “Нареченої”. 

Самі знаєте, що зараз відбувається в Харкові. І якщо я сама поїхала з міста на західну Україну ще 24.02, то мої рідні… деякі з них зараз виконують свій громадянський обовʼязок там, в Харкові. Я дуже пишаюсь ними, зокрема своїм чоловіком. 

Сподіваюсь, всі ви живі і здорові. Розкажіть будь ласка в коментарях, як ваші справи.

Вірю, ні, знаю, що ми переможемо.

Не здамо ніякі позиції, повернемо собі все, що належить нам. Слава Україні. 

 

Нагадую читачам про мої конкурсні книги “Блог з того світу”, яка відсьогодні знов матиме щоденне оновлення, і “Вартові мороку”, написану в співавторстві з Анною Пахомовою, яку можна повністю прочитати безкоштовно вже зараз. 

ЦИТАТА  “Блог з того світу”:
 

 

«Завжди захоплююсь твоєю наполегливістю. Що б не сталось вдома, ти завжди на висоті. Думаю, що навіть якби ти помер, то все одно виставив би блог вчасно. Поважаю =)»
Після слова «Поважаю» ще стояв червоний смайлик, намальований від руки.

Що за дурня?

Я дивився на кляту записку і не міг зрозуміти, чи це погроза, чи все ж таки просто маразм крейзанутого фаната чи фанатки… Більше схилявся до фанатки, бо дівчата дійсно часто їдуть дахом через свою хвору любов.

А якщо це просто фанатка, то боятися мені нема чого.

Хоча з іншого боку… Звідки цій фанатці знати, що саме відбувається в мене вдома? Заспокойся… Це просто загальна фраза, таку можна будь-кому сказати. Я не боюсь. Життя загартувало і тепер мені нічого не страшно.

ЦИТАТА “Вартові мороку”:

— Використання магії поблизу жилих будинків — порушення статуту, — сказав хлопець приблизно мого віку, може трохи молодший.

Ще пару секунд. Треба затримати його всього на пару секунд. З моєю удачею йому ніколи не спіймати мене.

— Такий малий, а вже коп? — я усміхнувся, обережно закочуючи рукав на лівій руці, щоб відкрити зап’ясток.

— Руки вгору, вас буде затримано, — він почав рухатись у моєму напрямку.

І саме в цей момент я відчув, що відкат від закляття нарешті скінчився.

— Пробач, але мені вже час, — я усміхнувся і до крові різонув нігтем по своєму зап’ястку. — Сорт інстантанія.

Різкий спалах червоного кольору змусив незнайомця заплющити очі, а я підстрибнув, схопившись долонями за стару пожежну драбину. Удача почала працювати, і за дві секунди я вже був на даху.

Все ж не зараз. Не хочу дати їм спіймати мене сьогодні. Тим паче, коли проти мене всього один світлий жовторотик. Дем’ян засміє.

Почав бігти дахом будинку в напрямку сховища темних.

— Стояти! — почув позаду себе, після чого відчув потік магічної енергії: вартовий запустив якесь закляття, однак моє шосте чуття під час  інстантанії було настільки розвиненим, що я міг ухилятись від будь-чого навіть із заплющеними очима.

Вірю, що саме книги в жанрах фентезі та містики зараз можуть якнайкраще відволікти мирне населення, дати певну розрядку мозку. Слава Україні. 
 

 

 

(тут є дві картинки, якщо не бачите, то поновіть сторінку)

 

 

 Дякую читачам за підтримку моїх конкурсних книг “Блог з того світу”, і “Вартові мороку”. Я вірю, що в ці важкі часи ці книги про добро, яке точно переможе, точно є актуальними. Слава Україні, ще раз дякую за підтримку!

Оригінал статті на Букнет: Слава Україні, проди і новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»

У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"