Скоро весна і нова збірка про кохання!

Скоро весна і нова збірка про кохання!

Скоро весна і нова збірка про кохання!

Вітаю, друзі! Скоро весна, а весною хочеться кохання і приємних подарунків. Пропоную поєднати два в одному – замовити чудову збірку історій про кохання, які стовідсотково піднімуть настрій і стануть гарним подарунком вам або вашій коханій людині

На тих, хто замовить збірку, очікує подаруночок. А ще, за умови передзамовлення книги “Бо кохаю…”, ви зможете придбати ще одну суперову книжечку “Потайсвіт” всього за 100 грн! (За бажанням, звісно)

Пишіть, не соромтеся. Весна і кохання чекають на вас!

У збірці представлені оповідання Анни Пахомової, Ніни Бажури (Ягоджинської), Олени Павленко (Хелен Соул), Анфіси Сметаніної (Холод Влади), Софії Ламах, Надії Голубицької і моє)) Кожне з них написано з любов’ю!

 

П. С. Уривок з мого оповідання “Запали мою зорю”

“— Ну, чого встала! — гаркнув непроханий порадник. — Працюй!

— Що ви собі дозволяєте?! — До Єви нарешті повернувся дар мови. — Та хто ви взагалі такий, щоб вказувати мені, як танцювати?!

— Звісно, хто я такий, — передражнив прибиральник, — нікчема, бездарність, повний нуль… Навіщо мене слухати, правда?

Вся його фігура виражала затаєну образу і безвихідь. Насправді він представляв жалюгідне видовище, подумала Єва: зарослий, неголений, у брудному одязі. Можливо, він навіть дому не має, даху над головою, і йому дозволяють заробляти тут на життя мізерні гроші. Але ж душа його тягнеться до світла — прийшов дивний висновок”. 

Щиро ваша Ліна Алекс

Оригінал статті на Букнет: Скоро весна і нова збірка про кохання!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"