Меню

Складне заняття з ризиками для здоров’я

Букнет Складне заняття з ризиками для здоров’я

Складне заняття з ризиками для здоров’я

Перше серйозне вибробування для головних героїв. Урок практичного заточування навиків магії, де студенти групами по 5 чоловік змагаються між собою.

“Удар, блок, знову миттєва зміна сторін. Здається, що зараз вони перейдуть на неймовірну швидкість. Після чергового обміну ударів, Макс різко проводить пальцем по стороні леза меча та наносить серйозну атаку блискавкою з дальньої дистанції. Єдине, що вдалось Віктору, виставити меч, щоб він поглинув весь урон. Несподівано від такого рішення, зброя починає нагріватися. Віктор здивувався, адже раніше подібного не було.

Він наважився на ризикований крок, та направив частину магії повітря в клинок та широким замахом, замість поглинання, розрубав потік електричної енергії. Це забрало багато сил, він відразу ж упав на коліно та обперся на меч”.

Зможуть чи ні штрафники наздогнати однокурсників, що цілий тиждень навчалися, в той час, як вони відбували покарання? Дізнайтесь в новій главі Андрій Друженко та загадкова дріада.

Оригінал статті на booknet.com: Складне заняття з ризиками для здоров’я

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення