Меню

Символи у творах. Що вкладають автори у творіння?

Букнет Символи у творах. Що вкладають автори у творіння?

Символи у творах. Що вкладають автори у творіння?

Довгенько думала, що б оце написати у своєму першому блозі на Бунеті (це ж все-таки будуть, мабуть, читати люди), тому вирішила написати про те, що мені здалося найболючішим на цей час: що ми, автори, вкладаємо у свої твори. 

Та коли трохи підростаєш (а особливо коли починаєш сам писати), розумієш, що символи часто грають величезну роль у творі. Вони можуть сказати більше, ніж будь-які слова. Читач розуміє їх на підсвідомому рівні, який я називаю “душею до душі”. 

Та чи насправді автор хотів сказати те, що ми зрозуміли, сказати важко. Як на мене, якщо після прочитання книги у мене залишилося багато питань, роздумів, то це була справді гарна книга, бо вона змусила мій мозок працювати, висувати власні теорії та здогадки. Але якщо я рахую сторінки до фіналу і з легким серцем і думкою “Ну нарешті!” відкладаю прочитану книгу в сторону, то це змушує задуматися, чи насправді ця книга вплинула на мене. 

Автори також не можуть здогадуватися, що відчуває читач, прочитуючи те чи інше слово або речення. Відчувати свого читача я також вважаю мистецтвом. Проте, як би того не хотілося, всім не вгодиш. 

Отож, чи вкладали відомі автори минулого або теперішнього щось у свої твори, ми можемо тільки здогадуватися. Та я впевнена, що фантазію оці всі символи розвинути можуть ще і як 🙂

Оригінал статті на booknet.com: Символи у творах. Що вкладають автори у творіння?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення